STATUS QUO

У Львівській міській раді працюватиме 12 депутатських комісій

Сьогодні сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про затвердження структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання». Відтак у Львівській міській раді будуть працювати 12 постійних депутатських комісій.

Нагадаємо, постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету. Постійні комісії ради обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії.

Перелік комісій

1 Комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища:

Івах Сергій Ярославович — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,

Москаленко Андрій Олександрович — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Гринишин Володимир Іванович — секретар комісії, всеукраїнське об'єднання «Свобода».

Члени комісії:

Пелех Олена Зінонівна — політична партія «Європейська солідарність».

2 Комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства

Шевців Андрій Володимирович — голова комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Лукашевський Юрій Олегович — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Рудницький Іван Іванович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

Дуда Роман Ігорович — політична партія «Європейська солідарність»,

Доскіч Остап Юрійович — політична партія «Європейська солідарність».

3 Комісія землекористування та агломерації

Гаразд Володимир Петрович — голова комісії, політична партія «Голос»,

Мельничук Любомир Анатолійович — заступник голови комісії, всеукраїнське об'єднання «Свобода»,

Моравецький Юрій Васильович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність»

Члени комісії:

Зубрицька Богданна Іванівна — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Ворко Тарас Ігорович — політична партія «Варта»,

Грицевич Роман Євгенович — політична партія «Європейська солідарність»,

Дідух Михайло Олексійович — політична партія «Європейська солідарність».

4 Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій

Різник Олексій Романович — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,

Мартинюк Юрій Анатолійович — заступник голови комісії, політична партія «Варта»,

Гутник Андріян Юрійович — секретар комісії, всеукраїнське об'єднання «Свобода».

Члени комісії:

Бербека Назарій Володимирович — політична партія «Європейська солідарність»,

Доскіч Віктор Вікторович — політична партія «Європейська солідарність»,

Дячишин Андрій Богданович — політична партія «Голос»,

Давидович Любов Павлівна — політична партія «Об'єднання «Самопоміч».

5 Комісія фінансів та планування бюджету:

Шелестак Наталія Володимирівна — голова комісії, політична партія «Варта»,

Троць Віталій Іванович — заступник голови комісії, політична партія «Голос»,

Гринів Юрій Олексійович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

Василишин Олег Михайлович — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Довжик Вікторія Вікторівна — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Кошулинський Руслан Володимирович — всеукраїнське об'єднання «Свобода»,

Посипанко Ольга Іванівна — політична партія «Європейська солідарність»,

Гой Володимир Богданович — політична партія «Європейська солідарність»,

Федишин Роман Степанович — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Шевченко Тетяна Григорівна — політична партія «Європейська солідарність».

6 Комісія екології, природокористування та енергозбереження:

Лучишин Володимир Станіславович — голова комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Чижишин Марія Анатоліївна — заступник голови комісії, політична партія «Голос»,

Окряк Анастасія Ізидорівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

7 Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків:

Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,

Хомчин Юлія Володимирівна — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Курочка Андрій Мирославович — секретар комісії, політична партія «Голос».

Члени комісії:

Адамик Петро Михайлович — політична партія «Європейська солідарність».

8 Комісія освіти і науки:

Христенко Вікторія Вікторівна — голова комісії, політична партія «Голос»,

Васюта Неля Мирославівна — заступник голови комісії, політична партія «Варта»,

Сомик Наталія Петрівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

Закалюк Андрій Євгенович — політична партія «Об'єднання «Самопоміч».

9 Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини:

Динік Оксана Вікторівна — голова комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Марусяк Володимир Ярославович — заступник голови комісії, секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність»,

Печенко Орест Орестович — секретар комісії, політична партія «Варта».

Члени комісії:

Возняк Олекса Орестович — політична партія «Голос».

10 Комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки:

Пак Уляна Ігорівна — голова комісії, політична партія «Європейська солідарність»,

Мельник Юрій Миколайович — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Тягнибок Андрій Ярославович — секретар комісії, всеукраїнське об'єднання «Свобода».

11 Комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності:

Зінкевич Ігор Володимирович — голова комісії, політична партія «Варта»,

Стець Андрій Романович — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Лесик Володимир Любомирович — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

12 Комісія охорони здоров'я та соціального захисту:

Веремчук Валерій Миколайович — голова комісії, політична партія «Варта»,

Герич Гнат Ігорович — заступник голови комісії, політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Пасевич Олена Вікторівна — секретар комісії, політична партія «Європейська солідарність».

Члени комісії:

Шолтис Ігор Вікторович — політична партія «Голос»,

Колесник Дмитро Євгенович — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Бойко Євген Теодозійович — політична партія «Об'єднання «Самопоміч»,

Кузик Євген Станіславович — політична партія «Європейська солідарність»,

Ломага Юрій Томашович — політична партія «Європейська солідарність»,

Маруняк Оксана Іванівна — політична партія «Європейська солідарність».