STATUS QUO

На вул. Княгині Ольги будують велодоріжку

На вул. Княгині Ольги розпочали роботи з будівництва велосипедної доріжки та хідників. Про це повідомив директор ЛКП "Інституту просторового розвитку" Олег Шмід, інформує прес-служба Львівської міської ради.

На вул. Княгині Ольги 10 днів тому розпочали робити доріжку для велосипедистів в рамках проекту прокладання велодоріжок у місті Львові. Вже вирито "корито" від залізничного мосту до вул. Сахарова.

Біля залізничного мосту на вул. Княгині Ольги вже можна оцінити траєкторію, де проводитимуться ремонтні роботи. Тут планується велодоріжка по дві сторони руху на 5 км (тобто, в одну сторону 2,5 км та в іншу 2,5 км). Поверхність з тротуарів знято від залізничного мосту до вул. Сахарова. Нагадаємо, що проектом передбачено не лише прокладання велосипедних доріжок, але й капітальний ремонт тротуарів і паркувальних місць (на вул. Княгині Ольги — це ділянка кільця).

Планується з допомогою велодоріжок утворити ланку трансміської магістралі. На весь проект виділено 20 млн грн. Більше затрат вимагає ремонт тротуарів. 2/3 коштів піде на хідники. Роботи на вул. Княгині Ольги повинні завершитися до середини наступного року.


На ул. Княгини Ольги начали работы по строительству велосипедной дорожки и тротуаров. Об этом сообщил директор ЛКП "Института пространственного развития" Олег Шмид, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На ул. Княгини Ольги 10 дней назад начали делать дорожку для велосипедистов в рамках проекта прокладки велодорожек в городе Львове. Уже вырыто "корыто" от железнодорожного моста до ул. Сахарова.

У железнодорожного моста на ул. Княгини Ольги уже можно оценить траекторию, где будут проводиться ремонтные работы. Здесь планируется велодорожка по обе стороны движения на 5 км (то есть в одну сторону 2,5 км и в другую 2,5 км). Поверхность с тротуаров снята от железнодорожного моста до ул. Сахарова. Напомним, что проектом предусмотрено не только прокладка велосипедных дорожек, но и капитальный ремонт тротуаров и парковочных мест (на ул. Княгини Ольги - это участок кольца).

Планируется с помощью велодорожек создать звено трансгородской магистрали. На весь проект выделено 20 млн грн. Больше затрат требует ремонт тротуаров. 2/3 средств пойдет на тротуары. Работы на ул. Княгини Ольги должны завершиться к середине следующего года.