STATUS QUO

спортклуб, смерть, котельная, оператор

У трускавецькому спортклубі помер оператор котельні

У Трускавці в приміщенні диспетчерського пункту операторів котельні було знайдено оператора без ознак життя. ГУ Держпраці у Львівській області проводить спецрозслідування.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 12.09.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з оператором котельних установок Дитячо-юнацького спортивного клубу "Спортовець" відділу освіти Трускавецької міської ради.

Оператор котельних установок перебував на чергуванні в приміщенні диспетчерського пункту операторів котельні. Він був знайдений без ознак життя на робочому місці. Лікарі швидкої медичної  допомоги констатували смерть. Ймовірна причина смерті – природна.


В Трускавце в помещении диспетчерского пункта операторов котельной было найдено оператора без признаков жизни. ГУ Гоструда во Львовской области проводит спецрасследование.

Как говорится в сообщении, поступившем с предприятия, 12.09.2019 года произошел несчастный случай со смертельным исходом с оператором котельных установок детско-юношеского спортивного клуба "Спортовец" отдела образования Трускавецкого городского совета.

Оператор котельных установок находился на дежурстве в помещении диспетчерского пункта операторов котельной. Он был найден без признаков жизни на рабочем месте. Врачи скорой помощи констатировали смерть. Предполагаемая причина смерти - естественная.

Автор: Тетяна Костенко