STATUS QUO

валидатор, е-билет, электронный билет, транспорт

Стало відомо, коли у Львові встановлять перші валідатори для е-квитка

Вже до кінця року в місті можуть з’явитись перші валідатори. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Вже до кінця року в місті можуть з'явитись перші валідатори у громадському транспорті. Наступного тижня стане відомо, яка компанія кінцево буде реалізовувати проект з впровадження електронного квитка. Про це на брифінгу повідомив міський голова Львова.

"До кінця року перші валідатори мали б з'явитись у громадському транспорті", — зазначив Андрій Садовий.

Також він розповів про плани міста щодо оновлення громадського транспорту.

"В нас завдання — щоб громадський транспорт був альтернативою, і люди почали пересідати з приватного транспорту на громадський. Торік ми купили 150 автобусів, 30 трамваїв в місто заїхало, всі вони на маршрутах. Наступний крок — 50 тролейбусів зараз робить "Електрон" для міста Львова. Вони мали б з листопада поступово виїжджати на вулиці міста. Наступний крок — це ми ще 100 автобусів купуємо з Європейським інвестиційним банком. Ще у нас у плані 10 трамваїв. Плюс ще будемо брати до 30 трамваїв в Німеччині, бо ці трамваї себе прекрасно показують, вони після капітального ремонту. Так ми повністю оновимо громадський транспорт міста, він стає координований. Також питання з тарифами, бо ніде такого нема, як у Львові, щоб пенсіонери їздили безкоштовно. У нас пенсіонери їздять у всіх видах громадського транспорту безкоштовно — це важливий соціальний момент. Ініціатива з'єднати два трамвайні вагони — не нова. Треба багато коштів інвестувати у мережі. Думаю, наступного тижня оголосимо тендер на вул. Хуторівку. Там буде ще ремонт дороги, заміна мереж для тролейбуса, будемо їх прокладати", - додав він.


Уже к концу года в городе могут появиться первые валидаторы. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Уже к концу года в городе могут появиться первые валидаторы в общественном транспорте. На следующей неделе станет известно, какая компания конечно будет реализовывать проект по внедрению электронного билета. Об этом на брифинге сообщил городской голова Львова.

"До конца года первые валидаторы должны появиться в общественном транспорте", - отметил Андрей Садовый.

Также он рассказал о планах города по обновлению общественного транспорта.

"У нас задача - чтобы общественный транспорт был альтернативой, и люди начали пересаживаться из частного транспорта на общественный. В прошлом году мы купили 150 автобусов, 30 трамваев в город въехали, все они на маршрутах. Следующий шаг - 50 троллейбусов сейчас делает "Электрон" для города Львова. Они должны с ноября постепенно выезжать на улицы города. Следующий шаг - это мы еще 100 автобусов покупаем с Европейским инвестиционным банком. Еще у нас в плане 10 трамваев. Плюс еще будем брать до 30 трамваев в Германии, потому что эти трамваи себя прекрасно показывают, они после капитального ремонта. Так мы полностью обновим общественный транспорт города, он становится координированным. Также вопрос с тарифами, потому что нигде такого нет, как во Львове, чтобы пенсионеры ездили бесплатно. У нас пенсионеры ездят во всех видах общественного транспорта бесплатно - это важный социальный момент. Инициатива соединить два трамвайных вагона - не нова. Надо много средств инвестировать в сети. Думаю, на следующей неделе объявим тендер на ул. Хуторовку. Там будет еще ремонт дороги, замена сетей для троллейбуса, будем их прокладывать", - добавил он.

Автор: Тетяна Костенко