STATUS QUO

воин, избиение, клуб

На Львівщині помер 20-річний воїн, якого жорстоко побили в нічному клубу

20-річний червоноградець, якого раніше жорстоко побили в нічному клубі, помер. Про це повідомляє "Голос Сокальщини". 

Вчора, об 11.30 22 вересня помер воїн, молодий 20-ти річний червоноградець, якого жорстоко побили в нічному клубі “Вілма”.

Інцидент стався ще в ніч з 11.08.19 на 12.08.19 в місцевому клубі “Vilma”. Тоді побили 20-річного хлопця, П’янило Юрія Олеговича. 13.08.19 було проведено операція “Трепанація черепа”, стався крововилив, пошкоджені судини головного мозку. Хлопець довший час перебував у лікарні.

За процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 25-річному жителю Волинської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Згідно повідомлень з соцмереж, клуб надалі працює. Зловмисник, який жорстоко бив цього хлопця, пробував втекти за кордон, але поліція його затримала. Також повідомляють, що зловмисника відпустив суд.

Після побиття хлопець перебував у важкому стані в лікарні.  Батьки просили допомогти знайти очевидців.


20-летний червоноградец, которого ранее жестоко избили в ночном клубе, умер. Об этом сообщает "Голос Сокальщины"

Вчера, в 11.30 22 сентября умер воин, молодой 20-летний червоноградец, которого жестоко избили в ночном клубе "Вилма".

Инцидент произошел еще в ночь с 11.08.19 на 12.08.19 в местном клубе "Vilma". Тогда избили 20-летнего парня, Пьянило Юрия Олеговича. 13.08.19 была проведена операция "Трепанация черепа", произошло кровоизлияние, повреждены сосуды головного мозга. Парень долгое время находился в больнице.

Под процессуальным руководством Червоноградской местной прокуратуры сообщено о подозрении 25-летнему жителю Волынской области в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст. 121 УК Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение).

Согласно сообщениям из соцсетей, клуб продолжает работать. Злоумышленник, который жестоко бил этого парня, пробовал бежать за границу, но полиция его задержала. Также сообщается, что злоумышленника отпустил суд.

После избиения парень находился в тяжелом состоянии в больнице. Родители просили помочь найти очевидцев.

Автор: Тетяна Костенко