STATUS QUO

девочка, розыск

На Львівщині 2-річна дівчинка пішла з дому

У Яворові поліцейські спільно з небайдужими громадянами розшукали батьків дворічної дівчинки, котра вночі сама, без супроводу дорослих, ходила вулицями міста. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Вчора, 22 вересня, близько 23.10 у Яворівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Степана Бандери у райцентрі перехожі виявили дитину – дворічну дівчинку без супроводу дорослих.

На місце події негайно було скеровано працівників ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції та працівників інших служб. Поліцейські доставили дитину у медичний заклад для обстеження.

Щоб встановити батьків, правоохоронці розмістили інформацію про знайдену дитину у соціальних мережах, і невдовзі за вказаним телефоном зголосилась її хресна, котра повідомила особисті дані матері – місцевої мешканки віком 32 роки. Поліцейські розшукали жінку, котра у цей час перебувала у нетверезому стані.

Дівчинка здорова. Правоохоронці вдячні усім небайдужим мешканцям Яворівщини, котрі прийшли на допомогу дитині та допомогли правоохоронцям встановити її батьків, котрі будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.


В Яворове полицейские совместно с неравнодушными гражданами разыскали родителей двухлетней девочки, которая ночью одна, без сопровождения взрослых, ходила по улицам города. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Вчера, 22 сентября, около 23.10 в Яворовский отдел полиции поступило сообщение о том, что на улице Степана Бандеры в райцентре прохожие обнаружили ребенка - двухлетнюю девочку без сопровождения взрослых.

На место происшествия немедленно были направлены работники ювенальной превенции, участковые офицеры полиции и работники других служб. Полицейские доставили ребенка в медицинское учреждение для обследования.

Чтобы установить родителей, правоохранители разместили информацию о найденном ребенка в социальных сетях, и вскоре по указанному телефону объявилась ее крестная, которая сообщила личные данные матери - местной жительницы в возрасте 32 лет. Полицейские разыскали женщину, которая в это время находилась в нетрезвом состоянии.

Девочка здорова. Правоохранители благодарны всем неравнодушным жителям Яворовщины, которые пришли на помощь ребенку и помогли правоохранителям установить его родителей, которые будут привлечены к административной ответственности.

 

Автор: Тетяна Костенко