STATUS QUO

У Львові автобуси влаштували перегони

ЛК АТП № 1 вимагає впорядкувати роботу приміського маршруту № 217а, на якому водії почали влаштовувати перегони. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в ЛК АТП № 1, на приміському маршруті № 217А с. Підбірці — Рясне-2, який проходить через Львів і дублює міські маршрути, виник конфлікт з обласними перевізниками. На маршруті № 217А почало курсувати значно більше автобусів, ніж передбачено паспортом, а водії маршруту влаштовують "перегони" між собою та з автобусами інших маршрутів, що загрожує пасажирам та іншим учасникам дорожнього руху. ЛК АТП № 1 звертається до обласного управління транспорту та інших правових структур зобов’язати обласних перевізників працювати в правовому полі.

Як повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, 19 та 20 серпня на маршруті № 217А почало курсувати значно більше автобусів, ніж передбачено паспортом маршруту, зокрема й великогабаритні. Замість передбачених паспортом 12 автобусів, виїхало 20 автобусів. Відтак, частина автобусів працюють на маршруті без дозволів. Крім того, в більшості транспортних засобів не працюють GPS-трекери.

Попри те, що автобуси маршруту № 217А курсують через увесь Львів, проїзд пенсіонерів у них платний. Натомість у міських автобусах пенсіонери користуються безкоштовним проїздом.

"Оскільки приміський маршрут дублює міські маршрути, зокрема № 6А, № 18, № 29, № 47А, № 49 та інші, і на маршруті курсує значно більше автобусів, ніж передбачено, така ситуація негативно впливає на роботу міського АТП № 1. Збитки підприємства становлять близько 20 тис. грн за день", — наголосив Орест Хамула.

У зв’язку з цим Львівське комунальне АТП № 1 звертається до обласного управління транспорту, управління Укртрансбезпеки та управління патрульної поліції у Львівській області з проханням врегулювати ситуацію на маршруті № 217А та зобов’язати обласних перевізників працювати в правовому полі.


ЛК АТП № 1 требует упорядочить работу пригородного маршрута № 217а, на котором водители начали устраивать гонки. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в ЛК АТП № 1, на пригородном маршруте № 217А с. Подборке - Рясное-2, который проходит через Львов и дублирует городские маршруты, возник конфликт с областными перевозчиками. На маршруте № 217А начало курсировать значительно больше автобусов, чем предусмотрено паспортом, а водители маршрута устраивают "гонки" между собой и с автобусами других маршрутов, что грозит пассажирам и другим участникам дорожного движения. ЛК АТП № 1 обращается в областное управление транспорта и других правовых структур обязать областных перевозчиков работать в правовом поле.

Как сообщил директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, 19 и 20 августа на маршруте № 217А начало курсировать значительно больше автобусов, чем предусмотрено паспортом маршрута, включая крупногабаритные. Вместо предусмотренных паспортом 12 автобусов, выехало 20 автобусов. Следовательно, часть автобусов работают на маршруте без разрешений. Кроме того, в большинстве транспортных средств не работают GPS-трекеры.

Несмотря на то, что автобусы маршрута № 217А курсируют через весь Львов, проезд пенсионеров у них платный. Зато в городских автобусах пенсионеры пользуются бесплатным проездом.

"Поскольку пригородный маршрут дублирует городские маршруты, в частности № 6А, № 18, № 29, № 47А, № 49 и другие, и на маршруте курсирует гораздо больше автобусов, чем предусмотрено, такая ситуация негативно влияет на работу городского АТП № 1. Убытки предприятия составляют около 20 тыс. грн в день", - отметил Орест Хамула.

В связи с этим Львовское коммунальное АТП № 1 обращается в областное управление транспорта, управление Укртрансбезопасности и управление патрульной полиции во Львовской области с просьбой урегулировать ситуацию на маршруте № 217А и обязать областных перевозчиков работать в правовом поле.