STATUS QUO

У Бориславі на чоловіка обвалилася стіна

Поліцейські встановлюють обставини смерті чоловіка в Бориславі, який загинув під час демонтажу стіни, прилеглої до нежитлового приміщення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Бориславське відділення поліції 22 серпня о 17.14 надійшло повідомлення про те, що від отриманих травм помер 31-річний місцевий мешканець.

Як попередньо встановили правоохоронці, подія сталася на вулиці Шевченка у місті Борислав. На чоловіка обвалилася частина стіни під час її демонтажу. Місцевий мешканець отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.

Тіло загиблого скероване на судмедекспертизу. З’ясовуються усі обставини події.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 271 КК України (порушення вимог законодавства про охорону праці). Санкція передбачає покарання - до семи років позбавлення волі.


Полицейские устанавливают обстоятельства смерти мужчины в Бориславе, который погиб во время демонтажа стены, прилегающей к нежилому помещению. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бориславское отделение полиции 22 августа в 17.14 поступило сообщение о том, что от полученных травм скончался 31-летний местный житель.

Как предварительно установили правоохранители, инцидент произошел на улице Шевченко в городе Борислав. На мужчину обвалилась часть стены во время ее демонтажа. Местный житель получил телесные повреждения, от которых скончался на месте происшествия.

Тело погибшего направлено на судмедэкспертизу. Выясняются все обстоятельства произошедшего.

По факту открыто уголовное производство по ч.2 ст. 271 УК Украины (нарушение требований законодательства об охране труда). Санкция предусматривает наказание - до семи лет лишения свободы.