STATUS QUO

Сервіс захисту телефонів «Мобільна безпека» став більш функціональним

"Мобільна безпека" - сервіс Radarmе та Київстар, який допомогає повернути втрачений ґаджет, став більш функціональним. Відтепер він дозволяє захистити не тільки смартфони, але й потурбуватися про близьких та рідних. Як і раніше з мобільним додатком для iOS та Android, у разі втрати телефона, власник може знайти його, або ж отримати компенсацію від 3500 до 7000 грн.

Із появою функції "Сімейний трекер" у мобільному додатку, "Мобільна безпека" з’явились такі можливості: 

  • відстежувати місцезнаходження смартфона чи близької людини в реальному часі та оперативно реагувати у випадку потенційної небезпеки;
  • створювати різні групи користувачів (наприклад, "Діти", "Батьки");
  • відмічати на карті індивідуальні геозони, актуальні для кожної з груп (наприклад, для групи "Діти" - школа, дім, спортивна секція; для групи "Батьки" - ЖКГ, аптека, ринок);
  • відмічати на карті "червоні" зони (наприклад, для групи "Діти": озеро, покинуті будівлі; для групи "Батьки": лікарня);
  • отримувати сповіщення, якщо користувач зайшов чи вийшов зі створеної зони;
  • керувати рівнями доступу для різних учасників.

Також мобільний додаток дозволяє віддалено блокувати телефон, видаляти особисті дані, в тому числі фото, включати сирену та вмикати через особистий web-кабінет або, подзвонивши на лінію підтримки 24/7, GPS-пошук. У разі втрати ґаджету, "Мобільна безпека" забезпечує сервіс повернення за винагороду та доставку кур'єром власнику втраченого гаджету. 

Лише за минулий рік завдяки сервісу власникам повернули більш ніж 1 тис телефонів, компенсації за безповоротно втрачені пристрої склали близько 1 млн грн. За час роботи сервісу встановили мобільний додаток та скористалися послугою 160 тисяч абонентів.

Сума компенсації в рамках послуги "Мобільна безпека" залежить від обраного тарифу "Захист" чи "Захист+". Вартість послуги з тарифом "Захист" становить 10,5 грн/тижд., а "Захист+" - 14 грн/тижд. Користувачі можуть також придбати річний захист для мобільного за 219 грн. Наприклад, користувачі тарифу "Захист", що мають девайси з операційною системою Android/iOS, отримуватимуть 3500 грн компенсації, а якщо користувач обрав тариф "Захист+", то одержить 7000 грн., в разі безнадійної втрати.

Важливо: втрата мобільного телефона небезпечна тим, що, крім самого пристрою до чужих рук можуть потрапити і персональні дані користувача, в тому числі і сім-карта, до якої прив’язані рахунки в фінансових установах. Тому абонентам рекомендовано дотримуватися обов’язкових правил кібергігієни: 

  • встановлювати надійний пароль на телефон та сім-картку; 
  • у випадку втрати телефона, щоб особисті дані не потрапили до чужинців, користувачі "Мобільної безпеки" можуть видалити інформацію з телефона дистанційно.
  • ті, хто не користуються послугою, мають зателефонувати до мобільного оператора та заблокувати картку. Щоб зловмисники не перевипустили сім-карту, її краще зареєструвати на паспорт або укласти контракт з телеком оператором.