STATUS QUO

ЛОГА, мусор, вывоз

В ЛОДА запевнили, що зі Львова розпочали вивозити сміття

Від сьогодні нагромаджені 6 500 тонн відходів розпочнуть вивозити із сміттєвих майданчиків на полігони області, які зазначені у попередньо підписаному меморандумі. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За даними ЛОДА, перевізники обіцяють завершити вивезення сміття впродовж 2 тижнів.

Як розповіли у Львівській міськраді, станом на ранок сьогодні була рекордна кількість неочищених майданчиків – 510. Це 41% від загальної кількості. Зокрема сміття не вивезено із 4 контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я та 5 майданчиків закладів освіти. Також не вивезено відходи із 4 контейнерних майданчиків супермаркетів.


С сегодняшнего дня накопленные 6500 тонн отходов начнут вывозить с мусорных площадок на полигоны области, указанные в предварительно подписанном меморандуме. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

По данным ЛОГА, перевозчики обещают завершить вывоз мусора в течение двух недель.

Как рассказали в Львовском горсовете, по состоянию на утро сегодня было рекордное количество неочищенных площадок - 510. Это 41% от общего количества. В частности мусор не вывезен с 4 контейнерных площадок учреждений здравоохранения и 5 площадок учебных заведений. Также не вывезены отходы с 4 контейнерных площадок супермаркетов.

Автор: Тетяна Костенко