STATUS QUO

Борислав, интернет, Wi-Fi

У Бориславі з'явиться FreeWi-Fi

На території Бориславської міської ради підключено безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету FreeWi-Fi, на черзі – Парк культури та громадські установи. Про це повідомляє прес-служба Бориславської міської ради.

В міськраді запевняють, що безкоштовний інтернет у міськраді – це лише перший крок. Планується зробити зони з безкоштовним Wi-Fi у громадських місцях Борислава, наприклад, −  у Парку культури та відпочинку, громадських установах та інших місцях. Безкоштовні Wi-Fi зони дозволять жителям міста в цих місцях легко заходити в інтернет для пошуку важливої інформації, спілкуватися за допомогою вайбера чи в соціальних сітях, миттєво опубліковувати фото та обновляти статуси, користуватися електронною поштою та іншими інтернет-сервісами.


На территории Бориславского городского совета подключен бесплатный беспроводной доступ к Интернет FreeWi-Fi, на очереди - Парк культуры и общественные учреждения. Об этом сообщает пресс-служба Бориславского городского совета.

В горсовете уверяют, что бесплатный интернет в горсовете - это лишь первый шаг. Планируется сделать зоны с бесплатным Wi-Fi в общественных местах Борислава, например, - в Парке культуры и отдыха, общественных учреждениях и других местах. Бесплатные Wi-Fi зоны позволят жителям города в этих местах легко заходить в интернет для поиска важной информации, общаться с помощью вайбера или в социальных сетях, мгновенно публиковать фото и обновлять статусы, пользоваться электронной почтой и другими интернет-сервисами.

Автор: Тетяна Костенко