STATUS QUO

проезд в электротранспорте, стоимость, сколько стоит

Проїзд в електротранспорті подорожчає

Із серпня львів'яни платитимуть 4,5 грн. за проїзд у електротранспорті. Про це повідомляє "Гал-інфо"

Із серпня львів'яни платитимуть 4,5 грн. за проїзд у трамваях та тролейбусах, вартість пільгового квитка становитиме 2,25 грн.

Як повідомив заступник директора з економіки ЛКП "Львівелектротранс" Олексій Зварич, востаннє тариф на проїзд у електротранспорті переглядався у червні 2014-го. Відтоді ЛКП "Львівелектротранс" отримало великі збитки.

"У 2015 році ЛКП "Львівелектротранс" отримав 51 млн грн. збитку, у 2016-м - 61 млн грн., тільки за півроку 2017-го - 25 млн грн. Вартість проїзду у розмірі 4,5 грн. є цілком обгрунтована, оскільки вартість запчастин до трамваїв та тролейбусів зросла удвічі, вартість електроенергії також зросла", - зазначив  він.

Також у міськраді сподіваються, що підвіщення тарифу допоможе поповнити кадри, оскільки наразі бракує близько 60 водіїв трамваїв та близько 30 водіїв тролейбусів.

За словами  в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Олександра Одинця, такий тариф є погоджений та перевірений спеціальною комісією  департаменту житлового господарства та інфраструктури. Окрім того, це питання буде виноситися на громадські слухання, після чого підвищення вартості проїзду у електротранспорті має ще затвердити виконавчий комітет міськради.


С августа львовяне будут платить 4,5 грн. за проезд в электротранспорте. Об этом сообщает "Гал-инфо"

С августа львовяне будут платить 4,5 грн. за проезд в трамваях и троллейбусах, стоимость льготного билета составит 2,25 грн.

Как сообщил заместитель директора по экономике ЛКП "Львовэлектротранс" Алексей Зварич,  последний раз тариф на проезд в электротранспорте пересматривался в июне 2014-го. С тех пор ЛКП "Львовэлектротранс" получило большие убытки.

"В 2015 году ЛКП "Львовэлектротранс" получил 51 млн грн. убытка, в 2016 –м - 61 млн грн., только за полгода 2017-го - 25 млн грн. Стоимость проезда в размере 4,5 грн. вполне обоснована, поскольку стоимость запчастей к трамваев и троллейбусов выросла вдвое, стоимость электроэнергии также возросла", - отметил он.

Также в горсовете надеются, что повышение тарифа поможет пополнить кадры, поскольку сейчас не хватает около 60 водителей трамваев и около 30 водителей троллейбусов.

По словам и.о. директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры горсовета Александра Одинца, такой тариф согласован и проверен специальной комиссией департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры. Кроме того, этот вопрос будет выноситься на общественные слушания, после чего повышение стоимости проезда в электротранспорте должен еще утвердить исполком горсовета.

Автор: Тетяна Костенко