STATUS QUO

"Орел и решка", "Интер"

Напад на Регіну Тодоренко та аварія Лесі Нікітюк: "найпекельніші" пригоди команди шоу "Орел і решка"

25 червня на телеканалі "Інтер" вийде фінальний випуск 13-го сезону тревел-шоу "Орел і решка". Позаду у команди проекту і ведучих Лесі Нікітюк та Регіни Тодоренко - незабутні пригоди у десятці пекельних і райських куточків нашої планети. Напередодні фіналу ми вирішили підвести підсумок і попросили творців шоу розповісти про найбільш екстремальні ситуації під час зйомок цього незвичайного сезону.

Команда проекту називає 13-й сезон "найщасливішим" за всю історію своїх телеподорожей. Цього разу їм довелося зіткнутися з неймовірною кількістю загадкових і містичних ситуацій і чортівнею, яка пов'язана з числом "13". Аж до того, що літак зі знімальною групою приземлявся в аеропорту на посадковій смузі з написом "AD". А ще хлопцям довелося по-справжньому ризикувати власним життям. Наприклад, під час зйомок на острові Суматра знімальна група вирішила відвідати сплячий вулкан, незважаючи на застереження місцевих жителів. І раптом вулкан прокинувся, почалося виверження і викиди токсичних газів. Слава Богу, все обійшлося: телевізійники встигли максимально оперативно покинути "пекельне" місце.

"Сезон" Рай і пекло "виявився дуже контрастним, - каже ведуча Регіна Тодоренко. - Ми побували в таких небезпечних точках світу, як Каракас, Сан-Педро-Сула. І навіть у цих містах ми шукали рай. Там дійсно багата природа, але дуже бідні люди, через що багато хто з них змушений красти і вбивати. Мені подобається такий контраст у житті, тому що я людина, яка любить різноманітні пригоди. Я задоволена цим сезоном. Ми і раніше потрапляли у небезпечні пригоди, але в сезоні "Рай і пекло" ми занурилися глибше. Напевно, назавжди запам'ятаю, як на одному з ринків Нігерії на мене напали троє африканських чоловіків: вони штовхали мене, пхали, намагалися відібрати у мене рюкзак. І досі дивуюся, як вони мені нічого не зламали. Оскільки я біла, то представляла для них великий інтерес. Не виключаю того, що вони хотіли мене викрасти з метою отримання викупу, а можливо, просто хотіли відібрати гроші. Добре, що все вирішилося. Навіть у таких бідних країнах, як Нігерія, є свої герої, один з яких мене врятував ".

Траплялося, що і рай підносив несподівані сюрпризи. Наприклад, у "райському" В'єтнамі автомобіль групи на багато годин застряг у болоті. В Індонезії хлопці не змогли потрапити на острів Ява: вони поміняли 3 літаки та провели 15 годин у повітрі, хоча летіти було лише 1,5 години. У результати довелося терміново змінювати локації. Іноді наполегливість українців творила дива. В Австралію команда проекту "Орел і решка" приїхала з мрією побачити Великий Бар'єрний риф. Але саме в той час на Східному узбережжі вирував сильний циклон. Всім заборонили виходити в море, компанії з оренди вертольотів і яхт відмовлялися плисти і летіти до рифу. Однак режисер твердо вирішив, що вони повинні саме в цьому сезоні вперше зняти Великий Бар'єрний риф. І, незважаючи на погоду, група сіла на величезний туристичний корабель, прорвалася крізь епіцентр шторму і таки зняла сюжет.

"У нас кожен випуск - екстремальна ситуація, - зізнається шеф-редактор проекту Юлія Гребеньовська. - Найстрашніше - це аварія в Новій Зеландії. Група їхала втомлена зі зйомок, режисер не впорався з лівостороннім рухом, зачепив іншу машину - і автомобіль перекинувся. Після цього ми почали думати, що нам "пороблено". А ще були арешти, затримання, перевіряли особи всіх членів знімальної групи. В "пекельних" країнах на нас нападали. У Сан-Педро-Сулі команду мало не вбили. У Венесуелі постійно за нами стежили. Нашого продюсера намагались пограбувати прямо біля аеропорту в Нігерії. І найпрекрасніше було, і найжахливіше - теж".

Фінальний випуск 13-го сезону шоу "Орел і решка" Леся і Регіна проведуть у раю. На найзеленішому грецькому острові - Корфу. Сюди їдуть не пляжники і тусовщики, а справжні поціновувачі відпочинку. У новому випуску ведучі зможуть нарешті розслабитися і приємно провести час: смачно їсти, слухати грецькі легенди і робити красиві фото! Хтось буде розсікати по острову на кабріолеті і плавати на яхті, а комусь доведеться досліджувати острів зі ста доларами у кишені. Не пропустіть "райський" фінал - у неділю, 25 червня, о 10:00 на телеканалі "Інтер".

Шанувальникам "Орла і решки" не варто розслаблятися і сумувати з приводу закінчення сезону "Рай і пекло". На телеканалі "Інтер" продовжує йти "Перезавантаження" з Антоном Птушкіним і Анастасією Івлєєвою - за пригодами ведучих можна спостерігати щонеділі об 11:00. Та й творці популярного тревел-шоу - TeenSpirit Studio - мають намір дивувати телеглядачів і далі і вже продумують нові несподівані маршрути.


25 июня на телеканале "Интер" выйдет финальный выпуск 13-го сезона тревел-шоу "Орел и решка". Позади у команды проекта и ведущих Леси Никитюк и Регины Тодоренко - незабываемые приключения в десятке самых адских и самых райских уголков нашей планеты. Накануне финала мы решили подвести итог и попросили создателей шоу рассказать о наиболее экстремальных ситуациях во время съемок этого необычного сезона. 

Команда проекта называет 13-й сезон самым "счастливым" за всю историю своих телепутешествий. На этот раз им пришлось столкнуться с невероятным количеством загадочных и мистических ситуаций и чертовщиной, которая связана с числом "13". Вплоть до того, что самолет со съемочной группой приземлялся в аэропорту на посадочной полосе с надписью "AD". А еще ребятам довелось по-настоящему рисковать собственной жизнью. Например, во время съемок на острове Суматра съемочная группа решила посетить спящий вулкан, несмотря на предостережения местных жителей. И вдруг вулкан проснулся, началось извержение и выбросы токсичных газов. Слава Богу, все обошлось: телевизионщики успели максимально оперативно покинуть "адское" место.

"Сезон "Рай и ад" оказался очень контрастным, - говорит ведущая Регина Тодоренко. - Мы побывали в таких опасных точках мира, как Каракас, Сан-Педро-Сула. И даже в этих городах мы искали рай. Там действительно богатая природа, но очень бедные люди, из-за чего многие из них вынуждены воровать и убивать. Мне нравится такой контраст в жизни, потому что я человек, который любит разнообразные приключения. Я довольна этим сезоном. Мы и раньше попадали в опасные приключения, но в сезоне "Рай и ад" мы погрузились глубже. Наверное, навсегда запомню, как на одном из рынков Нигерии на меня напали трое африканских мужчин: они толкали меня, пихали, пытались отобрать у меня рюкзак. До сих пор удивляюсь, как они мне ничего не сломали. Поскольку я белая, то представляла для них большой интерес. Не исключаю того, что они хотели меня похитить с целью получения выкупа, а возможно, просто хотели отобрать деньги. Хорошо, что все разрешилось. Даже в таких нищих странах, как Нигерия, есть свои герои, один из которых меня спас".

Случалось, что и рай преподносил неожиданные сюрпризы. Например, в "райском" Вьетнаме автомобиль группы на много часов застрял в болоте. В Индонезии ребята не смогли попасть на остров Ява: они поменяли 3 самолета и провели 15 часов в воздухе, хотя лететь было всего 1,5 часа. В итоге пришлось срочно менять локации. Иногда настойчивость украинцев творила чудеса. В Австралию команда проекта "Орел и решка" приехала с мечтой увидеть Большой Барьерный риф. Но именно в тот момент на Восточном побережье бушевал сильный циклон. Всем запретили выходить в море, компании по аренде вертолетов и яхт отказывались плыть и лететь к рифу. Однако режиссер твердо решил, что они должны именно в этом сезоне впервые снять Большой Барьерный риф. И, невзирая на погоду, группа села на огромный туристический корабль, прорвалась сквозь эпицентр шторма и таки сняла сюжет.

"У нас каждый выпуск - экстремальная ситуация, - признается шеф-редактор проекта Юлия Гребеневская. - Самое страшное - это авария в Новой Зеландии. Группа ехала уставшая со съемок, режиссер не справился с левосторонним движением, зацепил другую машину – и автомобиль перевернулся. После этого мы начали думать, что нам "пороблено". А еще были аресты, задержания, проверяли личности всех членов съемочной группы. В "адских" странах на нас нападали. В Сан-Педро-Суле команду чуть не убили. В Венесуэле постоянно за нами следили. Нашего продюсера пытались ограбить прямо возле аэропорта в Нигерии. И самое прекрасное было, и самое ужасное - тоже"

Финальный выпуск 13-го сезона шоу "Орел и решка" Леся и Регина проведут в раю. На самом зеленом греческом острове - Корфу. Сюда едут не пляжники и тусовщики, а настоящие ценители отдыха. В новом выпуске ведущие смогут наконец-то расслабиться и приятно провести время: вкусно кушать, слушать греческие легенды и делать красивые фото! Кто-то будет рассекать по острову на кабриолете и плавать на яхте, а кому-то предстоит исследовать остров со ста долларами в кармане. Не пропустите "райский" финал - в воскресенье, 25 июня, в 10:00 на телеканале "Интер". 

Поклонникам "Орла и решки" не стоит расслабляться и грустить по поводу окончания сезона "Рай и ад". На телеканале "Интер" продолжает идти "Перезагрузка" с Антоном Птушкиным и Анастасией Ивлеевой - за приключениями ведущих можно наблюдать каждое воскресенье в 11:00. Да и создатели популярного тревел-шоу - TeenSpirit Studio - намерены удивлять телезрителей и дальше и уже продумывают новые неожиданные маршруты.

Автор: Тетяна Костенко