STATUS QUO

Галицко-Франковский военкомат, американцы, служба по контракту

Американські військові у Львові агітували за контрактну службу (відео)

Американскькі військові відвідали Галицько-Франківський військовий комісаріат та показали на практиці методи розмови з потенційними контрактниками. Про це повідомляється на сайті Галицько-Франківського військового комісаріату.

21 червня підполковник Аугусто Бернардо та майор Ерік Нельсон відвідали Галицько-Франківський військовий комісаріат для презентації свого досвіду з пошуку та залучення громадян на військову службу за контрактом. Вони ознайомились з рекламою та агітаційними матеріалами, якими у військоматі користуються для залучення громадян на військову службу за контрактом. Побачили процес оформлення документів, проходження лікарської комісії та методи психологічного відбору громадян.

Біля спортивного комплексу “СКА” була розміщена агітаційна палатка з рекламними листівками, де американські колеги показали на практиці методи розмови з потенційними “контрактниками”. Один з них мав вищу юридичну освіту та володів трьома іноземними мовами, тож змог самостійно поспілкуватись з гостями зі Сполучених Штатів.

"Ми стараємось перейти на новий сучасний рівень відбору громадян і прагнемо створити професійну та сучасну українську армію", - зазначили у військоматі.


Американскьки военные посетили Галицко-Франковский военный комиссариат и показали на практике методы разговора с потенциальными контрактниками. Об этом сообщается на сайте Галицко-Франковского военного комиссариата.

21 июня подполковник Аугусто Бернардо и майор Эрик Нельсон посетили Галицко-Франковский военный комиссариат для презентации своего опыта по поиску и привлечению граждан на военную службу по контракту. Они ознакомились с рекламой и агитационными материалами, которыми в военкомате пользуются для привлечения граждан на военную службу по контракту. Увидели процесс оформления документов, прохождения врачебной комиссии и методы психологического отбора граждан.

 У спортивного комплекса "СКА" была размещена агитационная палатка с рекламными листовками, где американские коллеги показали на практике методы разговора с потенциальными "контрактниками". Один из них имел высшее юридическое образование и владел тремя иностранными языками, поэтому мог самостоятельно пообщаться с гостями из США.

"Мы стараемся перейти на новый современный уровень отбора граждан и стремимся создать профессиональную и современную украинскую армию", - отметили в военкомате.

Автор: Тетяна Костенко