STATUS QUO

У Львові розпочнуть будівництво двох мостів

Цього року у Львові розпочнуть роботи з будівництва пішохідного моста на вул. Головатого — Сулими і шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У 2019 році у Львові проводитимуть масштабні роботи з капітального ремонту головних магістральних доріг. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, серед нових цьогорічних об’єктів — будівництво пішохідного моста на вул. Головатого — вул. Сулими та будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Шевченка — вул. Омельяна Ковча. Розпочати роботи планують влітку цього року.

"Проектна документація для будівництва шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча зараз знаходиться в "Укрдержекспертизі". Якщо до середини червня проект пройде експертизу, і нам його повернуть, то приблизно з 25 червня плануємо оголошувати тендер на визначення виконавця робіт. Тоді переможець тендеру буде визначений приблизно до середини липня. Отож вже в кінці липня зможемо розпочати роботи. Цей проект може бути перехідним. Швидше за все, його зможемо завершити, за сприятливих погодних умов, весною наступного року", - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

За його словами, на об’єкті будуть змонтовані опори, зроблена прогонова частина моста, облаштовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрне обгородження, освітлення, нанесена розмітка, острівці безпеки та ін. На ці роботи є 16 млн грн. Загальна вартість робіт становить близько 40 млн. грн.

Щодо будівництва шляхопроводу на вул. Головатого — Сулими — це пішохідний міст. Тут передбачено монтаж металоконструкцій, монтаж опор, прогонову частину та ін. Також передбачено облаштувати ліфт для маломобільних груп. Проект вже пройшов експертизу. Замовником робіт є ЛКП "Львівавтодор". За інформацією керівника підприємства, в понеділок, 27 травня, "Львівавтодор" планує оголосити тендер на визначення виконавця робіт. Роботи можуть бути закінчені вже цього року. Кошторисна вартість робіт становить більше 9 млн грн.


В этом году во Львове начнут работы по строительству пешеходного моста на ул. Головатого - Сулимы и путепровода на ул. Шевченко - Ковча. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В 2019 году во Львове будут проводить масштабные работы по капитальному ремонту главных магистральных дорог. По информации департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, среди новых нынешних объектов - строительство пешеходного моста на ул. Головатого - ул. Сулимы и строительство путепровода на пересечении ул. Шевченко - ул. Омельяна Ковча. Начать работы планируется летом этого года.

"Проектная документация для строительства путепровода на ул. Шевченко - Ковча сейчас находится в "Укргосэкспертизе". Если до середины июня проект пройдет экспертизу, и нам его вернут, то примерно с 25 июня планируем объявлять тендер на определение исполнителя работ. Тогда победитель тендера будет определен примерно до середины июля. Поэтому уже в конце июля сможем начать работы. Этот проект может быть переходным. Скорее всего, его сможем завершить, при благоприятных погодных условиях, весной следующего года", - рассказал Александр Одине, начальник управления инженерного хозяйства Львовского горсовета.

По его словам, на объекте будут смонтированы опоры, сделана пролетных часть моста, обустроено дорожное покрытие, установлено барьерное ограждение, освещение, нанесена разметка, островки безопасности и др. На эти работы являются 16 млн грн. Общая стоимость работ составляет около 40 млн грн.

Путепровод на ул. Головатого - Сулимы - это пешеходный мост. Здесь предусмотрен монтаж металлоконструкций, монтаж опор, пролетная часть и др. Также предусмотрено обустроить лифт для маломобильных групп. Проект уже прошел экспертизу. Заказчиком работ является ЛКП "Львовавтодор". По информации руководителя предприятия, в понедельник, 27 мая, "Львовавтодор" планирует объявить тендер на определение исполнителя работ. Работы могут быть закончены в этом году. Сметная стоимость работ составляет более 9 млн грн.