STATUS QUO

ДТП, Золочев, Opel

Вночі водія Opel довелось вирізати з авто

23 квітня близько 02:30 поблизу с. Балучин Золочівського району на автодорозі Глиняни - Красне 26-річний водій автомобіля Opel Vivaro не впорався з керуванням та перекинувся. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Внаслідок ДТП житель с. Женів Золочівського району 1991 року народження від отриманих травм помер на місці події. Пожежно-рятувальне відділення ГУ ДСНС України у Львівській області за допомогою пневматичної подушки вивільнило загиблого водія з автомобіля.


23 апреля около 2:30 возле с. Балучин Золочевского района на автодороге Глиняны - Красное 26-летний водитель автомобиля Opel Vivaro не справился с управлением и перевернулся. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В результате ДТП житель с. Женив Золочевского района 1991 года рождения от полученных травм скончался на месте происшествия. Пожарно-спасательное отделение ГУ ГСЧС Украины в Львовской области с помощью пневматического подушки высвободило погибшего водителя из автомобиля.

Автор: Тетяна Костенко