STATUS QUO

У Львові через болінг учня перевели в іншу школу

Після скандалу з булінгом 12-річного учня львівського ліцею перевели в іншу школу. Конфлікт у шостому класі ліцею імені Стуса тривав півтора року. Про це повідомляє ZAXID.NET

Після скандалу зі цькуванням у Львівському ліцеї імені Василя Стуса батьки учня 6-Б класу Іллі Балабая вирішили перевести дитину в іншу школу. Про це ZAXID.NET повідомила начальниця відділу освіти Франківського району Леся Васюта.

Батьки 12-річного Іллі Балабая публічно скаржились на те, що їхнього сина цькують у школі. При цьому вони звинуватили у булінгу фактично усіх вчителів, директора та однокласників Іллі. Директор ліцею Михайло Заремба натомість заявив, що однокласники Іллі та вчителі ліцею уже другий рік поспіль потерпають від некоректної поведінки хлопчика. Кілька батьків учнів 6-Б класу розповіли, що зверталися до поліції через агресивну поведінку шестикласника.

У класі працювали різні психологи, фахівці з управління освіти, однак конфлікти з Іллею не припинялись. На початку березня батьки однокласників Іллі на кілька днів навіть перевели дітей на дистанційне навчання через поведінку хлопця.

Як повідомила начальниця відділу освіти Франківського району Леся Васюта, на початку березня батьки Іллі Балабая перевели сина в іншу школу. Леся Васюта відмовилась уточнити, про який навчальний заклад йде мова.


После скандала с буллингом 12-летнего ученика львовского лицея перевели в другую школу. Конфликт в шестом классе лицея имени Стуса длился полтора года. Об этом сообщает ZAXID.NET

После скандала с травлей в львовском лицее имени Василия Стуса родители ученика 6-Б класса Ильи Балабай решили перевести ребенка в другую школу. Об этом ZAXID.NET сообщила начальник отдела образования Франковского района Леся Васюта.

Родители 12-летнего Ильи Балабай публично жаловались на то, что их сына травят в школе. При этом они обвинили в буллинге фактически всех учителей, директора и одноклассников Ильи. Директор лицея Михаил Заремба, в свою очередь, заявил, что одноклассники Ильи и учителя лицея уже второй год подряд страдают от некорректного поведения мальчика. Несколько родителей учеников 6-Б класса рассказали, что обращались в полицию из-за агрессивного поведения шестиклассника.

В классе работали различные психологи, специалисты по управлению образования, однако конфликты с Ильей не прекращались. В начале марта родители одноклассников Ильи на несколько дней даже перевели детей на дистанционное обучение из-за поведения парня.

Как сообщила начальник отдела образования Франковского района Леся Васюта, в начале марта родители Ильи Балабай перевели сына в другую школу. Леся Васюта отказалась уточнить, о каком учебном заведении идет речь.