STATUS QUO

Садовий назвав свої слова щодо Чорнобиля емоціями

Садовой, свалка, ЧернобыльАндрій Садовий забрав назад свої слова щодо створення сміттєзвалища у Чорнобилі. Про це повідомляє “Львівський портал”.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що не має права вирішувати долю Чорнобильської зони та назвав свою ідею зі сміттєзвалищем емоціями. Про це він повідомив під час брифінгу у стінах міської ради сьогодні, 23 березня.

За словами Андрія Садового, учорашня заява про створення  полігону ТПВ у зоні Чорнобиля – це його емоції.

“Я не вважаю це за доцільне. На моє переконання, Чорнобиль – це має бути зона, де треба впроваджувати відновлювальні джерела енергії, де треба думати про рекреацію. Це були мої певні емоції. Не мені вирішувати, що там має бути. Є компетентні органи, які цим займаються”, – сказав він.


Андрей Садовой забрал назад свои слова о создании свалки в Чернобыле. Об этом сообщает "Львовский портал".

Городской голова Львова Андрей Садовой заявил, что не имеет права решать судьбу Чернобыльской зоны, и назвал свою идею со свалкой эмоциями. Об этом он сообщил во время брифинга в городском совете сегодня, 23 марта.

По словам Андрея Садового, вчерашнее заявление о создании полигона ТБО в зоне Чернобыля - это его эмоции.

"Я не считаю это целесообразным. По моему убеждению, Чернобыль - это должна быть зона, где надо внедрять возобновляемые источники энергии, где надо думать о рекреацию. Это были мои определенные эмоции. Не мне решать, что там должно быть. Есть компетентные органы, которые этим занимаются ", - сказал он.

Автор: Тетяна Костенко