STATUS QUO

рыбка, тонул, герой

На Львівщині батько з сином врятували рибалку

рыбка, тонул, геройПроїжджаючи повз озера, троє місцевих мешканців – Любомир, Ярослав та його син Святослав, помітили потопаючого рибалку, та кинулись його рятувати. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Це сталося 4 березня близько 12:30 у селищі  Розвадів Миколаївського району. Троє місцевих мешканців, Любомир, Ярослав та його син Святослав, проїжджали повз місцеве озеро. Чоловіки побачили на водоймі рибалку та здивувались, що крига на водоймі майже скресла, але “тихий мисливець” без жодного остраху продовжував свою справу.

Через деякий час, мужчини тією ж дорогою верталися додому.

“Проїжджаючи біля озера, з цікавості подивився в сторону, де сидів рибалка. І побачив тільки його руки і голову, які було видно з води”, - розповідає Святослав.

Чоловіки зателефонували у швидку допомогу та кинулися до водойми. На допомогу вони покликали ще одного місцевого мешканця, який неподалік обрізав дерева.

Чоловіки поклали на кригу висувну драбину і спробували добратись до рибалки, та лід почав тріскати. Тоді вони прив’язали до драбини мотузку і кинути рибалці, щоб той міг за неї вхопитися. Рятівникам вдалося витягнути потопаючого на берег. З нього зняли мокрий одяг та одягли сухий, який винесли сусіди-очевидці, дали випити гарячого чаю. Бригада швидкої допомоги забрала потерпілого в міську лікарню.

За проявлену хоробрість та врятоване людське життя чоловіків запропоновано для участі у Всеукраїнській акції “Герой - рятувальник  року”.


Проезжая мимо озера, трое местных жителей - Любомир, Ярослав и его сын Святослав, заметили тонущего рыбака и бросились на помощь. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

Это произошло 4 марта около 12:30 в поселке Розвадов Николаевского района. Трое местных жителей, Любомир, Ярослав и его сын Святослав, проезжали мимо местного озера. Мужчины увидели на водоеме рыбака и удивились, что лед почти тронулся, но "тихий охотник" без всякого страха продолжал свое дело.

Через некоторое время, мужчины той же дорогой возвращались домой.

"Проезжая возле озера, из любопытства посмотрел в сторону, где сидел рыбак. И увидел только его руки и голову, которые были видны из воды ", - рассказывает Святослав.

Мужчины позвонили в скорую помощь и бросились к водоему. На помощь они позвали еще одного местного жителя, который неподалеку обрезал деревья.

Мужчины положили на лед выдвижную лестницу и попытались добраться до рыбака, но лед начал трескаться. Тогда они привязали к лестнице веревку и бросить рыбаку, чтобы тот мог ее ухватиться. Спасателям удалось вытащить утопающего на берег. С него сняли мокрую одежду и надели сухую, которую вынесли соседи-очевидцы, дали выпить горячего чаю. Бригада скорой помощи забрала пострадавшего в городскую больницу.

За проявленное мужество и спасение жизни мужчины представлены к участию во Всеукраинской акции "Герой - спасатель года".

 

Автор: Тетяна Костенко