STATUS QUO

На Львівщині протягом двох годин збили шість пішоходів

На Львівщині протягом двох годин сталось шість наїздів на пішоходів. Двоє із них померли на місці події, четверо доставлені до лікарень з тілесними ушкодженнями. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

  • Так, у Сокальське відділення поліції 21 жовтня надійшла інформація про те, що о 17.20 водій автомобіля Volkswagen passat, 22-річний житель міста Червоноград на дорозі у селі Тудорковичі вчинив наїзд на 59-річного місцевого мешканця. Від отриманих тілесних ушкоджень пішохід загинув на місці пригоди.
  • Смертельні травми також отримав чоловік, (особа встановлюється), який о 18.30 переходив автодорогу Львів-Шегині неподалік села Княжий Міст Мостиського району. Поліцейські встановили, що наїзд на пішохода скоїв 46-річний львів’янин на автомобілі  Opel Astra.
  • На Яворівщині близько 17.15 під колеса легковика потрапило одразу двоє пішоходів. Подія сталася у місті Новояворівськ. Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля Skoda Octavia, 67-річний мешканець селища Шкло, наїхав на 36-річного та 39-річного місцевих мешканців, які переходили дорогу поза межами пішохідного переходу. Обидва госпіталізовані у реанімаційне відділення лікарні, а транспортний засіб доставлений на арештмайданчик.
  • В селі Пасіки Зубрецькі Пустомитівського району внаслідок наїзду автомобіля "ВАЗ Пріора", яким керував 29-річний мешканець міста Золочів, потерпів 40-річний житель району. Подія сталася близько 18.00. У госпіталізованого пішохода медики діагностували переломи кісток руки та ноги і забої м’яких тканин обличчя.
  • Перелом ноги отримав 36-річний житель Сокальського району, який о 18.53 у місті Великі Мости потрапив під автомобіль Skoda, коли переходив дорогу на вулиці Базарній. Легковиком керував 35-річний місцевий мешканець.

Працівники поліції встановлюють обставини скоєння всіх цих ДТП, вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.


На Львовщине в течение двух часов произошло шесть наездов на пешеходов. Двое из них скончались на месте происшествия, четверо доставлены в больницы с телесными повреждениями. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

  • Так, в Сокальское отделение полиции 21 октября поступила информация о том, что в 17.20 водитель автомобиля Volkswagen passat, 22-летний житель города Червоноград на дороге в селе Тудорковичи совершил наезд на 59-летнего местного жителя. От полученных телесных повреждений пешеход погиб на месте происшествия.
  • Смертельные травмы также получил человек, (личность устанавливается), который в 18.30 переходил автодорогу Львов-Шегини возле села Княжий Мост Мостисского района. Полицейские установили, что наезд на пешехода совершил 46-летний львовянин на автомобиле Opel Astra.
  • На Яворовщине около 17.15 под колеса легковушки попал сразу двое пешеходов. Происшествие произошло в городе Новояворовск. Как предварительно установили полицейские, водитель автомобиля Skoda Octavia, 67-летний житель поселка Шкло, наехал на 36-летнего и 39-летнего местных жителей, которые переходили дорогу вне пешеходного перехода. Оба госпитализированы в реанимационное отделение больницы, а машина доставлена на штрафплощадку.
  • В селе Пасеки Зубрецьки Пустомытовского района в результате наезда автомобиля "ВАЗ Приора", которым управлял 29-летний житель города Золочев, пострадал 40-летний житель района. Происшествие произошло около 18.00. У госпитализированного пешехода медики диагностировали переломы костей руки и ноги и ушибы мягких тканей лица.
  • Перелом ноги получил 36-летний житель Сокольского района, в 18.53 в городе Великие Мосты попавший под автомобиль Skoda, когда переходил дорогу на улице Базарной. Легковушкой управлял 35-летний местный житель.

Работники полиции устанавливают обстоятельства совершения всех этих ДТП, решается вопрос о возбуждении уголовных производств.

comments powered by Disqus