STATUS QUO

У Львові триває Школа урбаністики

Цьогоріч проєкт від КУ Інститут міста – Школа урбаністики, об’єднав 16 студентів з профільних спеціальностей. Протягом тижня студенти Школи мають лекції та практику від українських та закордонних викладачів. Зокрема, до викладання долучилися декан та професори Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА), а також експерти з Фонду Ебергарда Шьока.

Георгафія студентів також різноманітна - 10 студентів представляють КНУБА, решта - магістри Львівської політехніки та Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Формат навчання передбачає як лекційну частину: основи урбаністики, мобільності, аналіз сильних та слабких сторін міста, так і «роботу в полі»: дослідження та аналіз району Майорівка, опитування мешканців і складання планів. Відтак уже є результати опитування мешканців про те, що їм подобається у своєму районі. 

«Очікуваний результат цієї Школи - це навчання студентів сучасним практикам, обмін досвідом та думками, нетворкінг. І звісно, результат такої плідної тижневої роботи - це  напрацювання студентами Інтегрованої концепції розвитку району Майорівка. Цей документ ми будемо поширювати серед стейкхолдерів району та використовувати у різноманітних проєктах, які будуть спрямовані на зміни у районі», - розповів менеджер проєкту Дмитрій Шевченко.