STATUS QUO

Львівський музей історії релігій відреставрують за ₴20 млн

Львівський музей історії релігій відреставрують за ₴20 млн. Реставрація триватиме до кінця 2019 року. Про це повідомляє ZAXID.NET

У Львівському музеї історії релігії проведуть комплексну реставрацію. Керівництво установи уклало угоду щодо виконання цих робіт із компанією "Еталон-Ком" за 19,98 млн грн.

Музей розташований у західній частині монастирського комплексу Домініканів, який є пам’яткою архітектури національного значення. Музей працює з 1973 року, з того часу тут проводили лише поточні ремонти, проте є потреба провести комплексної реставрації залів музею, приміщень фондосховища, підвалу. Цього року на початок реставрації із бюджету Львівщини виділили 5,3 млн грн, повідомив директор музею Олег Малиць.

Музей займає приміщення загальною площею 2800 м2. Відповідно до проектно-кошторисної документації, на проведення реставрації, ремонт системи опалення, водопостачання, електропостачання влаштування системи пожежогасіння необхідно витратити 22 млн грн.

У тендері на реставрацію залів музею змагалися двоє учасників. Пропозиція ТзОВ "Еталон-Ком" виявилася дешевшою, тож замовник уклав із ним угоду на виконання робіт до 31 грудня 2019 року. Цього року будівельники замінять енергомережу та проведуть підготовчі роботи для влаштування системи пожежогасіння. Реставруватимуть низку експозиційних залів: первісних релігій, відділ юдаїзму, відділ історії католицької церкви, греко-католицької церкви, православ’я, протестантизму і вірменської церкви.

За словами директора музею, у подальшому реставраційні роботи відбуватимуться також у кабінетах, фондосховищі та у підвалі музею.

"Музей на час ремонту закриватися не буде. Основну експозицію доведеться демонтувати, проте у нас є два експозиційні зали, і вони будуть відкриті для відвідувачів. Підземелля доведеться на певний час закрити для туристів".

Директор музею Олег Малиць

Довідка. За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Еталон-Ком", засноване у 2016 році, належить львів’янину Роману Лобаю, який раніше був помічником народного депутата Володимира Парасюка та проректором з адміністративно-господарської роботи у Львівському державному університеті фізкультури.


Львовский музей истории религии отреставрируют за ₴ 20 млн. Реставрация продлится до конца 2019 года. Об этом сообщает ZAXID.NET

Во Львовском музее истории религии проведут комплексную реставрацию. Руководство учреждения заключило соглашение по выполнению этих работ с компанией "Эталон-Ком" за 19980000 грн.

Музей расположен в западной части монастырского комплекса Доминиканов, который является памятником архитектуры национального значения. Музей работает с 1973 года, с тех пор здесь проводили только текущие ремонты, но есть необходимость провести комплексную реставрацию залов музея, помещений фондохранилища, подвала. В этом году на начало реставрации из бюджета Львовщины выделили 5,3 млн грн, сообщил директор музея Олег Малиц.

Музей занимает помещение общей площадью 2800 м2. Согласно проектно-сметной документации, на проведение реставрации, ремонт системы отопления, водоснабжения, электроснабжения устройства системы пожаротушения необходимо потратить 22 млн грн.

В тендере на реставрацию залов музея соревновались двое участников. Предложение ООО "Эталон-Ком" оказалась дешевле, поэтому заказчик заключил с ним соглашение на выполнение работ до 31 декабря 2019 года. В этом году строители заменят энергосеть и проведут подготовительные работы для устройства системы пожаротушения. Реставрировать ряд экспозиционных залов: первобытных религий, отдел иудаизма, отдел истории католической церкви, греко-католической церкви, православие, протестантизма и армянской церкви.

По словам директора музея, в дальнейшем реставрационные работы пройдут также в кабинетах, фондохранилище и в подвале музея.

"Музей на время ремонта закрываться не будет. Основную экспозицию придется демонтировать, однако у нас есть два экспозиционных зала, и они будут открыты для посетителей. Подземелье придется на время закрыть для туристов".

Директор музея Олег Малиц

Справка. По данным аналитической системы YouControl, ООО "Эталон-Ком", основанное в 2016 году, принадлежит львовянину Роману Лобаю, который ранее был помощником народного депутата Владимира Парасюка и проректором по административно-хозяйственной работе во Львовском государственном университете физкультуры.

comments powered by Disqus