STATUS QUO

У Дрогобичі страйкували перевізники

У п’ятницю, 19 липня, під стінами Дрогобицької РДА стояв "парад" автобусів напрямку "Дрогобич-Меденичі". Маршрутки не виїхали на рейс через протест. Про це повідомляє "Варто – галицькі новини". 

Того дня мало відбулось чергове засідання конкурсної комісії для визначення перевізника на даному маршруті. Але тендер вчетверте не відбувся.

Із табличкою "Дрогобич-Меденичі" вже 10 років курсують автобуси ПП "Галич-Авто", термін дії договору закінчився ще в лютому цього року. Районна адміністрація мала б провести черговий тендер і переукласти договір з існуючим перевізником або ж обрати нового.

Нелегальні перевезення загрожують підприємству не тільки великими штрафами, як з боку Нацполіції і так і транспортної інспекції. а й втратою ліцензії.


В пятницу, 19 июля, под стенами Дрогобычской РГА стоял "парад" автобусов направлении "Дрогобыч-Меденичи". Маршрутки не выехали на рейс из-за протеста. Об этом сообщает "Варто - галицкие новости". 

В тот день долино было состоялось очередное заседание конкурсной комиссии для определения перевозчика на данном маршруте. Но тендер в четвертый раз не состоялся.

С табличкой "Дрогобыч-Меденичи" уже 10 лет курсируют автобусы ООО "Галич-Авто", срок действия договора истек еще в феврале этого года. Районная администрация должна провести очередной тендер и перезаключить договор с существующим перевозчиком или выбрать нового.

Нелегальные перевозки угрожают предприятию не только большими штрафами, как со стороны Нацполиции, так и транспортной инспекции. но и потерей лицензии.