STATUS QUO

убил жену, Комарно, суд

Чоловік вбив дружину на очах у маленького сина

У Львові судитимуть чоловіка за вбивство власної дружини на очах у сина - досудове розслідування по цій справі завершено та скеровано до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Скеровано до суду кримінальне провадження відносно жителя міста Комарно за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з особливою жорстокістю) та ч.1 ст. 129 КК України (погроза вбивством).

Обвинувачений в квітні 2017 року спровокував сварку із своєю дружиною та у присутності їхнього малолітнього сина наніс їй 17 ударів ножем в обличчя, шию, груди та інші частини тіла. Внаслідок отриманих травм жінка померла. Після цього, злочинець ще погрожував вбивством місцевій жительці, яка прибула на місце події.

За клопотанням місцевої прокуратури Городоцьким районним судом обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави. Наразі вказане кримінальне провадження перебуває на розгляді Сихівського районного суду міста Львова. За вчинення інкримінованих злочинів обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.


Во Львове будут судить мужчину за убийство собственной жены на глазах у сына - досудебное расследование по этому делу завершено и направлено в суд. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Направлено в суд уголовное производство в отношении жителя города Комарно по подозрению в совершении уголовных преступлений, предусмотренных п. 4 ч. 2 ст. 115 УК Украины (умышленное убийство, то есть умышленное противоправное причинение смерти другому человеку, совершенное с особой жестокостью) и ч.1 ст. 129 УК Украины (угроза убийством).

Обвиняемый в апреле 2017 года спровоцировал ссору со своей женой и в присутствии их малолетнего сына нанес ей 17 ударов ножом в лицо, шею, грудь и другие части тела. В результате полученных травм женщина скончалась. После этого преступник еще угрожал убийством местной жительнице, которая прибыла на место происшествия.

По ходатайству местной прокуратуры Городокским районным судом обвиняемому избрана мера пресечения в виде содержания под стражей без альтернативы внесения залога. Сейчас указанное уголовное производство находится на рассмотрении Сыховского районного суда города Львова. За совершение инкриминируемых преступлений обвиняемому грозит до 15 лет лишения свободы или пожизненное лишение свободы.

 

Автор: Тетяна Костенко