STATUS QUO

У Львові затримали нарктоторговців

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу прекурсорів блокували у Львівській області контрабанду та збут псевдоефедрину. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Слідчі Управління СБУ у Рівненській області встановили, що двоє жителів Львівщини, які входили до складу організованого угруповання, налагодили регулярні поставки прекурсорів з однієї з сусідніх країн до нашої держави для виготовлення психотропних речовин. Готовий "товар" ділки продавали підпільним нарколабораторіям у різних регіонах України.

Правоохоронці затримали обох зловмисників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання чергової "посилки" з півтора тисячами псевдоефедриновмісних пігулок.

У межах відкритого кримінального провадження фігурантам справи повідомлено про підозру в скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 311 Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до незаконної діяльності.

Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури.

aefa432551080ccfe511750cd272d256.md.jpg a6e4b075f51ce3826f8ed0a64f117299.md.jpg


Сотрудники Службы безопасности Украины в рамках противодействия незаконному обороту прекурсоров блокировали во Львовской области контрабанду и сбыт псевдоэфедрина. Об этом сообщает пресс-центр СБ Украины.

Следователи Управления СБУ в Ровенской области установили, что двое жителей Львовщины, которые входили в состав организованной группировки, наладили регулярные поставки прекурсоров из одной из соседних стран в нашу страну для изготовления психотропных веществ. Готовый "товар" дельцы продавали подпольным нарколабораториям в разных регионах Украины.

Правоохранители задержали обоих злоумышленников согласно ст. 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины после получения очередной "посылки" с полутора тысячами псевдоефедриносодержащих таблеток.

В рамках открытого уголовного производства фигурантам дела сообщено о подозрении в совершении преступлений по ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 311 Уголовного кодекса Украины и избрана мера пресечения в виде содержания под стражей. Продолжаются следственные действия для привлечения к ответственности других лиц, причастных к незаконной деятельности.

Мероприятия по разоблачению злоумышленников проводились совместно с пограничниками во процессуальным руководством прокуратуры.