STATUS QUO

У Львові нові учасники бойових дій отримають 100 тис. грн. (перелік)

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив список учасників АТО для отримання матеріальної допомоги у розмірі 100 тис грн. У переліку 57 учасників бойових дій на Сході України. Про це повідомляє Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

Список учасників антитерористичної операції – мешканців м. Львова, яким надається одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань:

Галицький район

1. Бірюков Денис Володимирович

2. Грендус Микола Левкович

3. Кітов Олександр Васильович

4. Костик Юрій Любомирович

5. Лясковський Валентин Ігорович

6. Топчій Олексій Олександрович

Залізничний район

7. Беденко Геннадій Олексійович

8. Кравець Сергій Володимирович

9. Лазоришин Віктор Борисович

10. Марущак Олександр Олександрович

11. Оглашенний Юрій Петрович

12. Усик Андрій Володимирович

Личаківський район

13. Вишнівецький Микола Михайлович

14. Гживінський Олександр Ярославович

15. Кудряшов Віктор Миколайович

16. Кулеба Микола Петрович

17. Лукашов Андрій Анатолійович

18. Малиш Андрій Михайлович

19. Мисько Павло Юліанович

20. Собко Андрій Юрійович

21. Флисник Петро Петрович

Сихівський район

22. Бойко Віра Мар`янівна

23. Вовчанський Іван Іванович

24. Волошин Юрій Іванович

25. Глушко Василь Михайлович

26. Гривул Тарас Теодорович

27. Долішний Тарас Євгенович

28. Козакевич Тарас Ігорович

29. Мамчук Руслан Анатолійович

30. Сенишин Олег Володимирович

31. Солтис Надія Андріївна

32. Хомчин Сергій Михайлович

33. Цимбала Сергій Петрович

34. Чердак Михайло Григорович

35. Бойко Орест Богданович

36. Буштин Василь Іванович

37. Гейко Ігор Богданович

38. Кощієнко Єгор Олександрович

39. Мазуренко Богдан Вікторович

40. Омельчук Віталій Філімонович

41. Плюснін Андрій Інокентійович

42. Томашевський Павло Якович

43. Яворенко Руслан Олександрович

Шевченківський район

44. Байдала Тарас Богданович

45. Брежнєв Сергій Валерійович

46. Дерун Григорий Юрійович

47. Ільків Андрій Іванович

48. Малко Василь Михайлович

49. Малахівський Олег Богданович

50. Парамущак Роман Ігорович

51. Петровський Андрій Миколайович

52. Поліщук Наталія Степанівна

53. Пономаренко Тарас Іванович

54. Свищ Роман Володимирович

55. Фалюта Михайло Тадейович

56. Фефелов Григорій Валерійович

57. Ясінський Мар'ян Миколайович


Исполнительный комитет Львовского городского совета утвердил список участников АТО для получения материальной помощи в размере 100 тыс грн. В перечне 57 участников боевых действий на Востоке Украины. Об этом сообщает Львовский центр предоставления услуг участникам боевых действий.

Участники антитеррористической операции - жителей г. Львова, которым предоставляется единовременная материальная помощь на решение социально-бытовых вопросов:

Галицкий район

1. Бирюков Денис Владимирович

2. Грендус Николай Львович

3. Китов Александр Васильевич

4. Костик Юрий Любомирович

5. Лясковский Валентин Игоревич

6. Топчий Алексей Александрович

ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНЫЙ РАЙОН

7. Беденко Геннадий Алексеевич

8. Кравец Сергей Владимирович

9. Лазоришин Виктор Борисович

10. Марущак Александр Александрович

11. Оглашенный Юрий Петрович

12. Усик Андрей Владимирович

Лычаковский район

13. Вишневецкий Николай Михайлович

14. Гживинський Александр Ярославович

15. Кудряшов Виктор Николаевич

16. Кулеба Николай Петрович

17. Лукашов Андрей Анатольевич

18. Малыш Андрей Михайлович

19. Мисько Павел Юлианович

20. Собко Андрей Юрьевич

21. Флисник Петр Петрович

Сыховский район

22. Бойко Вера Мар`янивна

23. Волчанский Иван Иванович

24. Волошин Юрий Иванович

25. Глушко Василий Михайлович

26. Гривул Тарас Теодорович

27. Долишная Тарас Евгеньевич

28. Козакевич Тарас Игоревич

29. Мамчук Руслан Анатольевич

30. Сенишин Олег Владимирович

31. Солтис Надежда Андреевна

32. Хомчин Сергей Михайлович

33. Цымбал Сергей Петрович

34. Чердак Михаил Григорьевич

35. Бойко Орест Богданович

36. Буштын Василий Иванович

37. Гейко Игорь Богданович

38. Кощиенко Егор Александрович

39. Мазуренко Богдан Викторович

40. Омельчук Виталий Филимонович

41. Плюснин Андрей Иннокентьевич

42. Томашевский Павел Яковлевич

43. Яворенко Руслан Александрович

Шевченковский район

44. Байдала Тарас Богданович

45. Брежнев Сергей Валерьевич

46. ​​Драник Григорий Юрьевич

47. Илькив Андрей Иванович

48. Малко Василий Михайлович

49. Малаховский Олег Богданович

50. Парамущак Роман Игоревич

51. Петровский Андрей Николаевич

52. Полищук Наталья Степановна

53. Пономаренко Тарас Иванович

54. Свищ Роман Владимирович

55. Фалюта Михаил Тадеевич

56. Фефелов Григорий Валерьевич

57. Ясинский Марьян Николаевич