STATUS QUO

У Червонограді обікрали кіоск

На Львівщині правоохоронці викрили зловмисника, причетного до крадіжки з кіоску. Чоловіку, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, загрожує покарання - від трьох до шести років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники групи реагування Червоноградського відділу поліції 21 січня вночі під час патрулювання помітили чоловіка, котрий виносив товар з кіоску, розташованого на одній з вулиць міста. Поліцейські затримали зловмисника. Ним виявився 24-річний мешканець Червонограда, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Він проник у кіоск, пошкодивши ролокасету.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до шести років позбавлення волі.

Проводиться досудове розслідування, встановлюється причетність зловмисника до скоєння інших правопорушень.


На Львовщине правоохранители разоблачили злоумышленника, причастного к краже из киоска. Мужчине, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности, грозит наказание - от трех до шести лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники группы реагирования Червоноградского отдела полиции 21 января ночью во время патрулирования заметили мужчину, который выносил товар из киоска, расположенного на одной из улиц города. Полицейские задержали злоумышленника. Им оказался 24-летний житель Червонограда, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности за совершение имущественных преступлений. Он проник в киоск, повредив ролоставни.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 (кража) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от трех до шести лет лишения свободы.

Проводится досудебное расследование, устанавливается причастность злоумышленника к совершению других преступлений.