STATUS QUO

Що дивились українці в першому півріччі 2020 року: дані "Київстар ТБ"

Компанії Київстар та 1+1 media звітують про результати роботи платформи "Київстар ТБ" за перше півріччя 2020 року: збільшення активності на 35%, сплеск глядацького попиту у квітні та вибір на користь національних каналів.

Київстар та 1+1 media зазначають, що на їхньому спільному продукті "Київстар ТБ" за 6 місяців 2020 року активність збільшилася на 35%. Причому якщо зростання глядацького попиту в січні - березні відбувалося поступово, то у квітні активність різко зросла на 20%. У червні та липні попит поступово повернувся до докарантинного рівня.

Kyivstar TV.jpg

Основну перевагу глядачі платформи надають національним телеканалам загального інтересу. У трійці лідерів: 1+1, Україна та ICTV. Нагадаємо, що всі ці канали та багато інших у Київстар ТБ транслюють за замовчуванням у HD-якості. З-поміж тематичних каналів більш за все дивляться кіно (TV 1000 Action, VIP Comedy, ViP Megahit HD), дитячі ("ПЛЮС ПЛЮС", NickJr., Nicktoons) та пізнавальні канали (Viasat History, Viasat Explore, Discovery Channel).

Окрім 207 телеканалів, платформа "Київстар ТБ" має велику  відеобібліотеку. З-поміж 10 000 фільмів і серіалів лідерами за переглядами стали стрічки українського виробництва "Чорний ворон" та "Свінгери-2". Також найпопулярнішими стали такі іноземні фільми, як "Секрети домашніх тварин-2", "Як приборкати дракона-3", "Форсаж: Гоббс та Шоу", "Швидше кулі", "Загін самогубців". Серед телешоу та серіалів лідирує контент українського виробництва: "Світ навиворіт", "Папік", "Одруження наосліп", "Мишоловка для кота".

Ми задоволені тим, як розвивається наш спільний з 1+1 media продукт. Якщо колеги відповідають за наповнення платформи контентом, то ми надаємо нашим абонентам сервіс з підключення та налаштування, унікальні переваги у вигляді вигідних тарифів та акційних пропозицій. Також вперіод карантину ми відкривали доступ до всіх телеканалів та VOD-контенту абсолютно усім користувачам, незалежно від обраного тарифу, - прокоментував начальник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

Нагадаємо, що абоненти, які користуються платформою "Київстар ТБ" зі смартфонів, переглядають контент без списання мегабайтів, а також можуть користуватися нею без додаткової платив межах пакету "Легкий". Окрім цього, обираючи "Київстар ТБ" в рамках тарифів "Все разом", користувачі заощаджують до 50% на мобільному зв’язку, домашньому інтернеті та телебаченні.

Ми ретельно слідкуємо за вподобаннями наших користувачів і докладаємо всіх зусиль, щоб постійно розширювати контент на платформі. Так, за останні пів року ми збільшили кількість телеканалів з 150 до 207, вдвічі збільшили кількість каналів у HD-якості, а також значно розширили VOD-бібліотеку: з 7000 до більше ніж 10000 фільмів, - розповів керівник проєкту "Київстар ТБ" від 1+1 media Павло Рибак.

Автор: Гололобова Мадина