STATUS QUO

В шкільній котельні на Львівщині виявили самогубцю

У Городоцькому районі в газовій котельні навчального комплексу 13 серпня виявили повішеним 29-річного працівника. Про це повідомляє ГУ Держпраці у Львівській області. 

У Головному управлінні Держпраці у Львівській області призначено спеціальне розслідування нещасного випадку, яке трапилося в Мшанській НВК ім. Степана Тисляка.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, працівника 1990 року народження було виявлено 13 серпня близько 08:00 у приміщенні газової котельні Мшанського НВК ім. Степана Тисляка повішаним на трубі. Також поряд з працівником було знайдено передсмертну записку.


В Городокском районе в газовой котельной учебного комплекса 13 августа обнаружили повешенным 29-летнего работника. Об этом сообщает ГУ Гоструда во Львовской области. 

В Главном управлении Гоструда во Львовской области назначено специальное расследование несчастного случая, произошедшего в Мшанском УВК им. Степана Тисляка.

Как говорится в сообщении, поступившем с предприятия, работник 1990 года рождения был обнаружен 13 августа около 8:00 в помещении газовой котельной Мшанского УВК им. Степана Тисляка повешенным на трубе. Также рядом с работником была найдена предсмертная записка.