STATUS QUO

У Дрогобичі на підприємстві загинув хлопець

В Дрогобичі правоохоронці розслідують обставини смерті молодого чоловіка на підприємстві, на якого впала пліта. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Дрогобицький відділ поліції 20 серпня надійшло повідомлення про загибель чоловіка. Як попередньо встановили поліцейські, близько 20.00 на одному із підприємств міста Дрогобич на 24-річного місцевого мешканця впала деревно-стружкова плита. Від отриманих травм чоловік помер на місці події.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.271 Кримінального кодексу України (порушення вимог законодавства про охорону праці). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

Тіло загиблого скероване на судмедекспертизу. З’ясовуються обставини події.


В Дрогобыче правоохранители расследуют обстоятельства смерти молодого человека на предприятии, на которого упала плита. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции 20 августа поступило сообщение о гибели мужа. Как предварительно установили полицейские, около 20.00 на одном из предприятий города Дрогобыч на 24-летнего местного жителя упала древесно-стружечная плита. От полученных травм мужчина скончался на месте происшествия.

По факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.271 Уголовного кодекса Украины (нарушение требований законодательства об охране труда). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до семи лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до двух лет или без такового.

Тело погибшего направлено на судмедэкспертизу. Выясняются обстоятельства происшествия.