STATUS QUO

Школа на Львівщині стала найкращою в області

Інформаційний освітній ресурс "Освіта.ua" склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. Рейтинг очолила Угерська середня ЗОШ І-ІІІ ступеню Львівської області. Про це повідомляє Стрийська райдержадміністрація. 

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.


Информационный образовательный ресурс "Освита.ua" составил рейтинг общеобразовательных школ Львовской области, заняли высокие места в рейтинге школ Украины по итогам ВНО 2019 года. Рейтинг возглавила Угерская средняя ООШ I-III степени Львовской области. Об этом сообщает Стрыйская райгосадминистрация. 

В качестве исходных данных для заключения рейтинга общеобразовательных учебных заведений были использованы результаты внешнего независимого оценивания, полученные выпускниками школ в 2019 году. Школы в таблице ранжированы по рейтинговым баллам, которые рассчитаны на основании среднего значения баллов внешнего независимого оценивания, полученных участниками тестирования по всем предметам ЕГЭ, и с учетом общего количества составленных тестов выпускниками каждой школы.