STATUS QUO

Владимир Павлив, АТО, мемориальная доска

У Львові встановлять меморіальну таблицю учаснику АТО

У Львові встановлять меморіальну таблицю учаснику АТО Володимиру Павліву, який тривалий час жив за кордоном, а коли почалася війна на сході України – повернувся та пішов добровольцем на фронт. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення "Про погодження встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Володимиру Павліву на фасаді СЗШ № 87".

Нагадаємо, в районі Новоолександрівки (Луганська область) 24 березня, під час виконання бойового завдання, від осколкового поранення голови загинув львів’янин, сержант Володимир Павлів. Герою Володимиру Павліву було 42 роки. Спочатку був добровольцем 34-ї бригади, а в грудні 2016 року пішов на службу за контрактом у 24-у механізовану бригаду. Був командиром відділення, гранатометником-кулеметником. Тривалий період Володимир Павлів жив за кордоном – в Англії, Бельгії. Однак повернувся в Україну, бо захист Батьківщини вважав своїм обов’язком.


Во Львове установят мемориальную доску участнику АТО Владимиру Павливу, долгое время жил за границей, а когда началась война на востоке Украины - вернулся и ушел добровольцем на фронт. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Исполнительный комитет Львовского городского совета принял решение "О согласовании установления мемориальной доски участнику антитеррористической операции Владимиру Павливу на фасаде СОШ № 87".

Напомним, в районе Новоалександровки (Луганская область) 24 марта, во время выполнения боевой задачи, от осколочного ранения головы погиб львовянин, сержант Владимир Павлов. Герою Владимиру Павливу было 42 года. Сначала был добровольцем 34-й бригады, а с декабря 2016 года поступил на службу по контракту в 24-ю механизированную бригаду. Был командиром отделения, гранатометчик-пулеметчиком. Длительный период Владимир Павлов жил за границей - в Англии, Бельгии. Однако вернулся в Украину, поскольку защиту Родины считал своим долгом.

Автор: Тетяна Костенко