STATUS QUO

транспорт, кладбище, трамвай, троллейбус

У вихідні до кладовищ курсуватиме додатковий транспорт

22, 23 та 24 квітня буде збільшено кількість електротранспорту, який курсує до кладовищ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Для зручності львів’ян, ЛКП "Львівелектротранс" скеровує на маршрути додаткові тролейбуси та трамваї, що курсуватимуть у поминальні дні, 22, 23 та 24 квітня. До Сихівського кладовища їздитиме 4 додаткових тролейбуси. Також 23 квітня, на Провідну неділю, до Янівського кладовища на 7 трамвайному маршруті курсуватиме 3 додаткових вагони", - розповіли у ЛКП "Львівелектротранс".


22, 23 и 24 апреля будет увеличено количество электротранспорта, который курсирует к кладбищам. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Для удобства львовян, ЛКП "Львовэлектротранс" направляет на маршруты дополнительные троллейбусы и трамваи, которые будут курсировать в поминальные дни, 22, 23 и 24 апреля. К Сыховского кладбищу будут ездить 4 дополнительных троллейбуса. Также 23 апреля, в Поминальное воскресенье, к Яновскому кладбищу на 7 трамвайном маршруте будут курсировать 3 дополнительных вагона", - рассказали в ЛКП "Львовэлектротранс".

Автор: Тетяна Костенко