STATUS QUO

граница, Польша, Шегини, ретро

У Шегині затримали раритетний ВАЗ (фото)

Учора в пункті пропуску Шегині, що на українсько-польському кордоні прикордонники Мостиського загону спільно з митниками зупинили ретроавтомобіль марки ГАЗ 1964 року випуску. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

В ході прикордонного контролю прикордонники встановили, що панель із номером кузова автомобіля замінена, а номери агрегатів не співпадають із зазначеними у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. З метою проведення експертизи та прийняття правового рішення автомобіль вилучили представники Нацполіції України.


Вчера в пункте пропуска Шегини на украинско-польской границе пограничники Мостисского отряда совместно с таможенниками остановили ретроавтомобиль марки ГАЗ 1964 года выпуска. Об этом сообщает пресс-служба Госпогранслужбы Украины.

В ходе пограничного контроля пограничники установили, что панель с номером кузова автомобиля заменена, а номера агрегатов не совпадают с указанными в свидетельстве о регистрации транспортного средства. С целью проведения экспертизы и принятия правового решения автомобиль изъяли представители Нацполиции Украины.

Автор: Тетяна Костенко