STATUS QUO

Поляки просять відгукнутися львів’ян, які знайшли їх дочку (фото)

Данута Литвин, яка проживає у польському місті Жешув, розшукує сім’ю, яка літом 1989 року знайшла на вулиці у Львові в околиці Ходкевича 6-річну польську дівчинку на ім'я Кася (дочку Данути). Жінка розмістила своє повідомлення у соцмережі Facebook.

“Шукаю жінку і чоловіка, які літом 1989 року знайшли на вулиці у Львові в околиці Ходкевича 6-річну польську дівчинку на ім'я Кася (дочку Данути), яка зображена на фотографії (фото було зроблено приблизно у цей період). Пара була правдоподібно 50-тих років народження, імен і прізвища не знаю, у них було троє малих своїх дітей, вони були львів'янами, чоловік говорив польською. Звертаюсь з величезним проханням поширити пост між львів'янами. Заздалегідь дякую за будь-яку інформацію про цих людей або контактні дані. Хотіли подякувати за дочку. Контакт https://www.facebook.com/danuta.litwin.90


Данута Литвин, проживающая в польском городе Жешув, разыскивает семью, которая летом 1989 года нашла на улице во Львове в окрестности Ходкевича 6-летнюю польскую девочку по имени Кася (дочь Дануты). Женщина разместила свое сообщение в соцсети Facebook.

"Ищу женщину и мужчину, которые летом 1989 нашли на улице во Львове в окрестности Ходкевича 6-летнюю польскую девочку по имени Кася (дочь Дануты), которая изображена на фотографии (фото было сделано примерно в этот период). Пара была примерно 50-х годов рождения, имен и фамилии не знаю, у них было трое маленьких своих детей, они были львовянами, человек говорил по-польски. Обращаюсь с огромной просьбой распространить пост между львовянами. Заранее спасибо за любую информацию об этих людях или контактные данные. Хотели поблагодарить за дочь".

Автор: Тетяна Костенко