STATUS QUO

Субботовская, ртуть, пункт, металлолом

На вулиці Суботівській виявлено 36 кг ртуті

На вулиці Суботівській біля пункту прийому металобрухту виявлена пластмасова каністра з металевою ртуттю. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

20 квітня о 15:04 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що в м. Львові на вул. Суботівська,13-а біля пункту прийому металобрухту знаходиться пластмасова каністра з речовиною, яка ззовні схожа на металеву ртуть.

В результаті обстеження підозрілої знахідки було встановлено, що в ємності знаходиться металева ртуть загальною вагою близько 36 кг.

О 19:30 комісійно ємність з металевою ртуттю передано для подальшого зберігання та утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.


На улице Субботовской у пункта приема металлолома обнаружена пластмассовая канистра с металлической ртутью. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

20 апреля в 15:04 в Службу спасения 101 поступило сообщение, что в г. Львове на ул. Субботовской, 13-а у пункта приема металлолома находится пластмассовая канистра с веществом, которое внешне похожа на металлическую ртуть.

В результате обследования подозрительной находки было установлено, что в емкости находится металлическая ртуть общим весом около 36 кг.

В 19:30 емкость с металлической ртутью передана для утилизации в управление по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Львовского городского совета.

Автор: Тетяна Костенко