STATUS QUO

парк, культуры, комната, матери

Відомо, як виглядатиме кімната матері і дитини у парку культури (фото)

Узгоджен остаточний концепт проекту "Кімната матері і дитини у Парку Культури" та разроблена його візуалізація. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Як зазначають у міськраді, вже ведуться перемовини з двома компаніями, які попередньо зголосились виконати замовлення по виготовленню "Кімнати матері і дитини", щодо ціни та термінів поставки. З компанією, яка запропонує вигідніші умови, буде підписано відповідний договір (орієнтовно до 15 травна 2017 року).


Согласован окончательный концепт проекта "Комната матери и ребенка в Парке Культуры" и разработана его визуализация. Об этом сообщает информационный портал депутатов Львовского городского совета.

Как отмечают в горсовете, уже ведутся переговоры с двумя компаниями, которые предварительно согласились выполнить заказ по изготовлению "Комнаты матери и ребенка", по цене и срокам поставки. С компанией, которая предложит более выгодные условия, будет подписан соответствующий договор (ориентировочно до 15 мая 2017 года).

Автор: Тетяна Костенко