STATUS QUO

У Львові на озеро випустять лебедів

Завтра, 22 березня, о 15:00 на озеро в Стрийському парку випустять лебедів, що перебували на зимівлі. Птахів, які жили там раніше, збираються випустити разом із новими мешканцями — парою чорних лебедів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомила виконувач обов’язків директора Стрийського парку Олена Мазурик, лебеді перебували на зимівлі з листопада 2018 року в парку "Знесіння" в "Домівці врятованих тварин". Наступного року птахів планують не віддавати на зимівлю, а створити зручні умови, аби лебеді могли залишитися на зиму в Стрийському парку.

ЛКП "Зелений Львів" просить мешканців, які гуляють у парку з домашніми тваринами, бути пильними та тримати собак на повідках, щоб уникнути небезпечних ситуацій для життя птахів на озері.


Завтра, 22 марта, в 15:00 на озеро в Стрыйском парке выпустят лебедей, которые находились на зимовке. Птиц, живших там раньше, собираются выпустить вместе с новыми обитателями - парой черных лебедей. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщила исполняющий обязанности директора Стрыйского парка Елена Мазурык, лебеди находились на зимовке с ноября 2018 года в парке "Вознесение" в "доме спасенных животных". В следующем году птиц планируют не отдавать на зимовку, а создать удобные условия, чтобы лебеди могли остаться на зиму в Стрыйском парке.

ЛКП "Зеленый Львов" просит жителей, гуляющих в парке с домашними животными, быть бдительными и держать собак на поводках, чтобы избежать опасных ситуаций для жизни птиц на озере.