STATUS QUO

У Трускавці підняли тарифи на воду

У Трускавці погодили коригування тарифів на водопостачання та водовідведення: з квітня нова ціна - 28,71 грн. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради.

Розглянувши звернення ТОВ "Трускавецький водоканал" щодо погодження скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ТОВ "Трускавецький водоканал" у розмірі 28,71 грн. за 1 куб м з ПДВ:

  • централізоване водопостачання – 23,24 грн. за 1 куб м з ПДВ,
  • централізоване водовідведення -   5,47 грн. за 1куб м з ПДВ.

Підняття тарифу в Трускавці пояснюють підняттям ціни на покупну воду в КП "Дрогобичводоканал" на 55 копійок. Також на тариф вплинуло підвищення ціни на електроенергію.


В Трускавце согласовали корректировку тарифов на водоснабжение и водоотведение: с апреля новая цена - 28,71 грн. Об этом сообщает пресс-служба Трускавецкого городского совета.

Рассмотрев обращение ООО "Трускавецкий водоканал" по согласованию скорректированных тарифов на услуги по централизованному водоснабжению и водоотводу, на заседании исполнительного комитета Трускавецкого городского совета утверждены тарифы на услуги по централизованному водоснабжению и водоотводу для ООО "Трускавецкий водоканал" в размере 28,71 грн. за 1 куб м с НДС

  • централизованное водоснабжение - 23,24 грн. за 1 куб м с НДС,
  • централизованное водоотведение - 5,47 грн. за 1куб м с НДС.

Поднятие тарифа в Трускавце объясняют повышением цены на покупную воду в КП "Дрогобычводоканал" на 55 копеек. Также на тариф повлияло повышение цены на электроэнергию.