STATUS QUO

У Львові грабіжники напали на дівчат, які орендували квартиру

Патрульні Львівщини затримали двох раніше судимих злочинців, які увірвалися в квартиру, яку орендували дівчата, та вимагали в них гроші. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Учора близько 22 години на лінію 102 надійшов виклик від стурбованого громадянина, про те, що йому зателефонувала знайома, якій він винайняв житло у середмісті Львова. Вона повідомила, що двоє чоловіків увірвалися у квартиру і вимагають гроші, після чого кинула слухавку та в подальшому на телефонні дзвінки не відповідала.

Після отриманого повідомлення миттєво за вказаною адресою прибули патрульні 2-го батальйону, де почули крики про допомогу. Двері ніхто не відчиняв. Згідно ст. 38 ч. 1 п. 3 Закону України про Національну поліцію поліцейські можуть проникнути в житло без вмотивованого рішення суду, для припиненням злочину, що загрожує життю осіб, які знаходяться в житлі або іншому володінні. Патрульні разом із заявником відчинили двері та зайшли до помешкання, де побачили безлад у квартирі. Одна із кімнат була зачиненою, звідти лунали жіночі крики про допомогу. На вимогу поліцейських двері не відчинили, поліцейські прийняли негайне рішення відчинити їх силою.

Завдяки злагодженим та професійним діям патрульних, вдалося оцінити обстановку у кімнаті, у якій перебувало троє побитих дівчат, та миттєво затримати двох кривдників, які себе поводили агресивно. Ними виявилися раніше судимі чоловіки: 32-річний львів’янин, який раніше відбував покарання за вбивство, розбій та грабіж, та 32-річний уродженець іншої області, який раніше судимий за грабіж, розбій та за незаконне заволодіння транспортним засобом. Зі слів потерпілих дівчат, незнайомі їм чоловіки, яких затримали патрульні поліцейські, увірвалися до квартири та вимагали гроші й намагалися відкрито викрасти мобільні телефони та їхні особисті речі.

Зловмисників затримали в порядку ст.208 КПК України. На разі, слідством відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.15 ( Замах на злочин) та ч.3 ст.186 ( Грабіж) ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.


Патрульные Львовщины задержали двух ранее судимых преступников, которые ворвались в квартиру, арендованную девушками, и вымогали у них деньги. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера около 22 часов на линию 102 поступил вызов от обеспокоенного гражданина, о том, что ему позвонила знакомая, которой он снял жилье в центре Львова. Она сообщила, что двое мужчин ворвались в квартиру и требуют деньги, после чего бросила трубку и в дальнейшем на телефонные звонки не отвечала.

После полученного сообщения мгновенно по указанному адресу прибыли патрульные 2-го батальона, где услышали крики о помощи. Двери никто не открывал. Согласно ст. 38 ч. 1 п. 3 Закона Украины о Национальной полиции полицейские могут проникнуть в жилище без мотивированного решения суда, для прекращения преступления, угрожающего жизни лиц, находящихся в жилье или ином владении. Патрульные вместе с заявителем открыли двери и зашли в помещение, где увидели беспорядок в квартире. Одна из комнат была закрытой, оттуда раздавались крики о помощи. По требованию полицейских дверь не открыли, полицейские приняли немедленное решение открыть ее силой.

Благодаря слаженным и профессиональным действиям патрульных, удалось оценить обстановку в комнате, в которой находилось трое побитых девушек, и мгновенно задержать двух обидчиков, которые себя вели агрессивно. Ими оказались ранее судимые мужчины: 32-летний львовянин, который ранее отбывал наказание за убийство, разбой и грабеж, и 32-летний уроженец другой области, ранее судимый за грабеж, разбой и за незаконное завладение транспортным средством. По словам пострадавших девушек, незнакомые им мужчины, которых задержали патрульные полицейские, ворвались в квартиру и требовали деньги и пытались открыто похитить мобильные телефоны и их личные вещи.

Злоумышленников задержали в порядке ст.208 УПК Украины. На данный момент, следствием открыто уголовное производство по ч. 3 ст.15 (покушение на преступление) и ч.3 ст.186 (грабеж) УК. Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от четырех до восьми лет.