STATUS QUO

У Львові поліцейський відмовився від хабара

У Львові заступнику начальника відділу поліції запропонували вісімсот євро неправомірної вигоди. Зловмисник затриманий, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Львівське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 17 жовтня надійшла заява від заступника начальника одного з львівських відділів поліції. Правоохоронець повідомив, що до нього звернувся 33-річний львів’янин, щодо якого було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.186 (грабіж) КК України, з пропозицією хабара у розмірі вісімсот євро за сприяння у закритті цього провадження. Окрім того, під час санкціонованого обшуку у приміщенні зловмисника правоохоронці виявили та вилучили речовину, схожу на марихуану.

Заступник начальника повідомив чоловіку, що закриття кримінальних проваджень – поза його компетенцією, а також про відповідальність за скоєння такого правопорушення, проте той наполягав на своєму та запропонував передати хабар ще й для начальника відділу поліції.

За цим фактом працівники Львівської місцевої прокуратури №1 відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років із штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та з конфіскацією майна або без такої.

19 жовтня, під час передачі частини неправомірної вигоди у сумі чотириста євро, зловмисник був затриманий у порядку ст.208 КПК України. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове заместителю начальника отдела полиции предложили восемьсот евро неправомерной выгоды. Злоумышленник задержан, открыто уголовное производство. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Львовское управление Департамента внутренней безопасности Национальной полиции Украины 17 октября поступило заявление от заместителя начальника одного из львовских отделов полиции. Полицейский сообщил, что к нему обратился 33-летний львовянин, в отношении которого было открыто уголовное производство по ч.3 ст.186 (грабеж) УК Украины, с предложением взятки в размере восемьсот евро за содействие в закрытии этого производства. Кроме того, во время санкционированного обыска в помещении злоумышленника правоохранители обнаружили и изъяли вещество, похожее на марихуану.

Заместитель начальника сообщил мужчине, что закрытие уголовных производств - вне его компетенции, а также об ответственности за совершение такого правонарушения, однако тот настаивал на своем и предложил передать взятку еще и для начальника отдела полиции.

По данному факту работники Львовской местной прокуратуры №1 открыли уголовное производство по ч.3 ст.369 (предложение или предоставление неправомерной выгоды должностному лицу) УК Украины, санкция которой предусматривает лишение свободы на срок от трех до шести лет со штрафом от пятисот до тысячи необлагаемых минимумов доходов граждан с конфискацией имущества или без таковой.

19 октября, во время передачи части неправомерной выгоды в сумме четыреста евро, злоумышленник был задержан в порядке ст.208 УПК Украины. Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus