STATUS QUO

На Львівщині лейтенант Нацгвардії скоїв смертельну ДТП

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Львові, розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталася на ділянці автодороги "Львів-Пустомити-Меденичі", внаслідок якої загинув пішохід. Про це повідомляє Державне бюро розслідування. 

За попередньою інформацією, 7 серпня 2019 року командир патрульної роти однієї із військових частин Нацгвардії скоїв наїзд на пішохода, який переходив проїзну частину вулиці поза межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід був госпіталізований до Пустомитівської центральної районної лікарні, де від отриманих травм помер.

Кваліфікація: порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що  спричинило загибель потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.


Следователи теруправления Государственного бюро расследований, расположенного в городе Львове, расследуют обстоятельства дорожно-транспортного происшествия, которое произошло на участке автодороги "Львов-Пустомыты-Меденичи", в результате которого погиб пешеход. Об этом сообщает Государственное бюро расследования. 

По предварительной информации, 7 августа 2019 командир патрульной роты одной из военных частей Нацгвардии совершил наезд на пешехода, который переходил проезжую часть улицы вне пешеходного перехода. В результате ДТП пешеход был госпитализирован в Пустомытовскую центральную районную больницу, где от полученных травм скончался.

Квалификация: нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицом, управляющим транспортным средством, повлекшее гибель потерпевшего (ч. 2 ст. 286 Уголовного кодекса Украины).

Санкция статьи предусматривает наказание в виде ограничения свободы на срок от пяти до десяти лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.