STATUS QUO

У Стрию загинув водій

У Стрию внаслідок ДТП загинув водій мопеда Honda. Його пасажир доставлений у лікарню з тілесними ушкодженнями. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 19 липня, близько 06.20 на території міста.

Як попередньо встановили поліцейські, на вулиці Олени Степанівни водій мопеда Honda, 26-річний житель міста Болехів Івано-Франківської області, не впорався з керуванням та в’їхав у інформаційний щит. Внаслідок ДТП він загинув на місці події. Пасажир мопеда, 28-річний мешканець Болехова, був госпіталізований з тілесними ушкодженнями.

Зараз встановлюються обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


В Стрые результате ДТП погиб водитель мопеда Honda. Его пассажир доставлен в больницу с телесными повреждениями. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 19 июля, около 06.20 на территории города.

Как предварительно установили полицейские, на улице Елены Степановны водитель мопеда Honda, 26-летний житель города Болехов Ивано-Франковской области, не справился с управлением и въехал в информационный щит. В результате ДТП он погиб на месте происшествия. Пассажир мопеда, 28-летний житель Болехова, был госпитализирован с телесными повреждениями.

Сейчас устанавливаются обстоятельства происшествия. Решается вопрос об открытии уголовного производства.