STATUS QUO

библиотека, Садовой

У Львові бібліотеки перетворять на сучасні медіатеки

У Львові бібліотеки перетворять на сучасні інтерактивні комплекси. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання сесії міської ради, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Львів інвестує кошти у міські бібліотеки та ремонт театрів. В цілому всі бібліотеки Львова повинні стати інтерактивними медіатеками, а всі театри міста мають бути приведенні до пуття. На цьому наголосив міський голова Львова під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради на пленарному засіданні.

"Якщо говорити про бібліотеки, то у минулому році ми відремонтували чотири. Наприклад, бібліотека на вул. Патона стала сьогодні одним з найпопулярніших місць у цьому мікрорайоні. Тобто наша мета чітка: бібліотека мають стати медіатеками. Також маємо амбітну мету привести всі театри нашого міста у належний стан. Цьогоріч виконуємо роботи і в театрі Леся Курбаса, і в театрі Лесі Українки, робимо культурний HUB на базі Палацу Хоткевича, виконуємо роботи на Сихові, в Рясне, на Леванцівці, тобто охоплюємо практично всі райони міста Львова для того, щоб діти були присутні в наших установах, клубах та театрах, які ідеально оновлені та зроблені", - зазначив міський голова Львова.


Во Львове библиотеки превратят в современные интерактивные комплексы. Об этом заявил городской голова Львова Андрей Садовой во время отчета о работе исполнительных органов городского совета на пленарном заседании, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львов инвестирует средства в городские библиотеки и ремонт театров.

"Если говорить о библиотеках, то в прошлом году мы отремонтировали четыре. Например, библиотека на ул. Патона стала сегодня одним из самых популярных мест в этом микрорайоне. То есть наша цель ясна: библиотека должна стать медиатеклй. Также имеем амбициозную цель привести все театры нашего города в надлежащее состояние. в этом году выполняем работы и в театре Леся Курбаса, и в театре Леси Украинки, делаем культурный HUB на базе Дворца Хоткевича, выполняем работы на Сыхове, в Рясное, на Левандовке, то есть охватываем практически все районы города Львова для того, чтобы дети присутствовали в наших учреждениях, клубах и театрах, которые идеально обновлены и сделаны", - отметил городской председатель Львова.

Автор: Тетяна Костенко