STATUS QUO

поликлиники, кабинеты реабилитации

У поліклініках міста з'явилися кабінети фізичної реабілітації (фото)

У медичних закладах Львова за районним принципом відкрили мережу кабінетів фізичної реабілітації для тих, хто через важкі захворювання чи травми втратив рухові функції. Про це розповів міський голова Львова на засіданні сесії Львівскої міської ради під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради, інформує прес-служба мерії.

"Кабінети реабілітації себе дуже якісно показують, тому що і ті хлопці, які прийшли зі зони бойових дій, можуть там поправляти своє здоров’я, і прості львів’яни. Ми докупляємо новітнє обладнання для всіх наших поліклінік, лікарень, і я хочу подякувати всім благодійникам, які допомагають нам. Звичайно, що коштів є недостатньо, тому що медицина – це галузь, яка повинна повністю фінансуватися з державного бюджету. Кошти, які виділяє місто, це ті гроші, які практично мали б виділятися на інші сфери, але ми є достатньо активними і в медицині", - зазначив міський голова Львова.


В медицинских заведениях по районному принципу открыли сеть кабинетов физической реабилитации для тех, кто через тяжелые заболевания или травмы потерял двигательные функции. Об этом рассказал мэр Львова на заседании сессии Львовского городского совета во время отчета о работе исполнительных органов городского совета, сообщает пресс-служба мэрии.

"Кабинеты реабилитации себя очень качественно показывают, потому что и те ребята, которые пришли с зоны боевых действий, могут там поправлять свое здоровье, и простые львовяне. Мы докупаем новейшее оборудование для всех наших поликлиник, больниц, и я хочу поблагодарить всем благотворителям, которые помогают нам. Конечно, средств недостаточно, потому что медицина - это отрасль, которая должна полностью финансироваться из государственного бюджета. Средства, которые выделяет город, это те деньги, которые практически должны выделяться на другие сферы, но мы достаточно активными и в медицине", - отметил городской голова Львова.

Автор: Тетяна Костенко