STATUS QUO

У Львові стартує обов'язкове сортування сміття

Сьогодні, 20 червня, під час сесії міської ради Львова депутати внесли зміни до концепції сортування твердих побутових відходів.

Відтак, невдовзі всі контейнерні майданчики по місту будуть переведені на обов’язкову систему з чотирма контейнерами: під суху та вологу фракції, скло та залишкові змішані відходи. Запровадження сортування на загальноміському рівні є обов’язковою складовою для успішної роботи майбутнього сміттєпереробного заводу, який почнуть будувати у Львові вже цього року.

Відсортовані сухі відходи відправлятимуть на підприємства для вторинної переробки та повторного використання. А органіку перероблятимуть на станції компостування, яка запрацює вже влітку цього року.

Для того, аби львів'яни могли вільно таким чином сортувати відходи, до 1 вересня на сміттєвих майданчиках мають встановити необхідні контейнери та урни. Також до осені у мерії планують затвердити схему розміщення майданчиків для збору великогабаритних та дрібних побутових відходів.


Сегодня, 20 июня, во время сессии городского совета Львова депутаты внесли изменения в концепции сортировки твердых бытовых отходов.

Следовательно, вскоре все контейнерные площадки по городу будут переведены на обязательную систему с четырьмя контейнерами. Введение сортировки на общегородском уровне является обязательной составляющей для успешной работы будущего мусороперерабатывающего завода, который начнут строить во Львове в этом году.

Отсортированные сухие отходы будут отправлять на предприятия для вторичной переработки и повторного использования. А органику перерабатывать на станции компостирования, которая заработает уже летом этого года.

Для того, чтобы львовяне могли свободно таким образом сортировать отходы, к 1 сентября на мусорных площадках должны установить необходимые контейнеры и урны. Также к осени в мэрии планируют утвердить схему размещения площадок для сбора крупногабаритных и мелких бытовых отходов.