STATUS QUO

У Львові маршрутка ледь не збила жінку з дітьми (відео)

На водія маршрутки склали протокол за створення аварійної обстановки. Маршрутка на великій швидкості проскочила перехрестя, який як раз переходила жінка з дитиною. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Все відбувалося в неділю, близько 13 години на перетині вулиць Суботівська-Повітряна. Водій маршрутки проігнорував те, що транспортні засоби зупинилися і вже певний час пропускали пішоходів на нерегульованому переході. Він на великій швидкості проїхав пішохідний перехід де в той момент йшла мама з двома малолітніми дітьми. Порушник створив аварійну обстановку і змусив жінку вживати заходи для особистої безпеки.

Маршрутка продовжила рух до найближчої зупинки. Очевидці події почали пішки наздоганяти громадський транспорт, а один із небайдужих зачепився за дверцята водія і на ходу намагався змусити його зупинитися. Інший водій, який їхав позаду та теж став свідком цих подій, які ще й зафіксував його автореєстратор, своїм автомобілем заблокував маршрутку і притиснув її до узбіччя. 34-річний порушник зачинився в маршрутці, адже боявся самосуду розлючених громадян. Він вирішив дочекатися приїзду патрульних, яких вже викликали очевидці.

37-річній жінці викликали швидку, яка надала допомогу на місці, бо вона відмовилася від госпіталізації. Діти, на щастя, не постраждали. Патрульні отримали пояснення від свідків і склали на водія протокол за ч.4 ст.122 КУпАП( створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян). Це тягне за собою накладення штрафу в розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

У чоловіка вилучили посвідчення водія і видали тимчасовий дозвіл на керування транспортним засобом. Далі справу розглядатиме суд.


На водителя маршрутки составили протокол за создание аварийной обстановки. Маршрутка на большой скорости проскочила перекресток, который как раз переходила женщина с ребенком. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Все происходило в воскресенье, около 13 часов на пересечении улиц Субботовская-Воздушная. Водитель маршрутки проигнорировал то, что автомобили остановились и уже некоторое время пропускали пешеходов на нерегулируемом переходе. Он на большой скорости проехал пешеходный переход, где в тот момент шла мама с двумя малолетними детьми. Нарушитель создал аварийную обстановку и заставил женщину принимать меры для личной безопасности.

Маршрутка продолжила движение до ближайшей остановки. Очевидцы происшествия начали пешком догонять общественный транспорт, а один из неравнодушных зацепился за дверцу водителя и на ходу пытался заставить его остановиться. Другой водитель, который ехал позади и тоже стал свидетелем этих событий, еще и зафиксировал своим авторегистратором, своим автомобилем заблокировал маршрутку и прижал ее к обочине. 34-летний нарушитель закрылся в маршрутке, поскольку боялся самосуда разъяренных граждан. Он решил дождаться приезда патрульных, которые уже вызвали очевидцы.

37-летней женщине вызвали скорую, которая оказала помощь на месте, потому что она отказалась от госпитализации. Дети, к счастью, не пострадали. Патрульные получили объяснения от свидетелей и составили на водителя протокол по ч.4 ст.122 КУоАП (создание аварийной обстановки, а именно: заставили других участников дорожного движения резко изменить скорость, направление движения или принять иные меры по обеспечению личной безопасности или безопасности других граждан). Это влечет за собой наложение штрафа в размере 40 необлагаемых минимумов доходов граждан или лишение права управления транспортными средствами на срок от шести месяцев до одного года.

У мужчины изъяли водительское удостоверение и выдали временное разрешение на управление транспортным средством. Далее дело будет рассматривать суд.