STATUS QUO

На чотирьох вулицях Львова запрацювали радари TRUCAM

Минулого тижня на чотирьох вулицях Львова запрацювали радари вимірювання швидкості авто TruCam. Про це повідомляє "Твоє місто". 

Як повідомили у партульній поліції Львівщини, нові радари встановили на проспекті Чорновола, вулицях Городоцькій, Шевченка та Княгині Ольги. Загалом на дорогах України з понеділка працює 25 нових радарів, а всього їх буде 100.

Нагадаємо, 8 жовтня патрульні почали використовувати пристрої TruCam на трасі Київ – Чоп. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові автомобілі з увімкненими маячками синього кольору. З третього грудня почали використовувати радар на західній об’їзній Львова, а з кінця березня – на трасах, що ведуть до кордону з Польщею. Від початку використання приладів по Україні патрульні склали понад 138 000 адімінпостанов на водіїв за перевищення швидкості.


На прошлой неделе на четырех улицах Львова заработали радары измерения скорости авто TruCam. Об этом сообщает "Твой город". 

Как сообщили в партульний полиции Львовщины, новые радары установили на проспекте Черновола, улицах Городоцкой, Шевченко и Княгини Ольги. Всего на дорогах Украины с понедельника работает 25 новых радаров, а всего их будет 100.

Напомним, 8 октября патрульные начали использовать устройства TruCam на трассе Киев - Чоп. В местах фиксации нарушений скоростного режима находятся служебные автомобили с включенными маячками синего цвета. С третьего декабря начали использовать радар на западной объездной Львова, а с конца марта - на трассах, ведущих к границе с Польшей. С начала использования приборов по Украине патрульные составили более 138 000 адиминпостановлений на водителей за превышение скорости.