STATUS QUO

попрошайка, собака, видео, центр

Мережу збурило відео жебрачки із собакою у центрі міста

Кілька сотень коментарів за кілька годин викликало відео у соцмережі з жебрачкою, яка долучила до своєї “роботи” песика.

Автор відео Роберта Сорокрой закликає боротись з експлуатацією тварин.

“Друзі, ви стовідсотково ставали свідками того, як жебраки в центрі Львова з маленькими песиками давлять на жалість у перехожих, щоб отримати кілька гривень. Так ось, їм не допомагати копійкою треба, з ними в прямому сенсі треба боротись! Жебрацтво з тваринами – це порушення статті 154 Адміністративного кодексу. Але це все юридична казуїстика, насправді жебраки тримають тварин фактично у заручниках – їх не годують, не доглядають і навіть споюють чимось, аби ті мирно спали і не гавкали (це я вам, як власниця вівчарки говорю, здорова собака не може увесь день мирно спати на руках) “.

Дівчина бачила таких жебраків на проспекті Свободи, вулиці Чорновола, площі Ринок та повідомляє, що вирішила разом з подругою робити рейди по таких місцях.

“Сьогодні нам повідомили про таку біля готелю “Львів»”на Чорновола. Ми в неї песика забрали, підгодуємо і знайдемо господарів. Просимо вас не бути байдужими і коли ви побачите таких людей, викликайте поліцію. Якщо патруль буде більш менш адекватний - вони віддадуть тварин у ЛКП “ЛЕВ“. Або дзвоніть мені - ми заберемо тваринок, кілька днів відгодуємо і будемо шукати господарів. Але прошу вас, не будете байдужими! Бо сьогодні в заручниках у цих нелюдів споєні тварини, а завтра можуть бути діти чи люди з вадами психіки!“


Несколько сотен комментариев за несколько часов вызвало видео в соцсети с попрошайкой, которая приобщила к своей "работе" собачку.

Автор видео Роберта Сорокрой призывает бороться с эксплуатацией животных.

"Друзья, вы стопроцентно становились свидетелями того, как нищие в центре Львова с маленькими собачками давят на жалость у прохожих, чтобы получить несколько гривен. Так вот, им не помогать копейкой надо, с ними в прямом смысле надо бороться! Попрошайничество с животными - это нарушение статьи 154 Административного кодекса. Но это все юридическая казуистика, на самом деле нищие держат животных фактически в заложниках - их не кормят, не ухаживают и даже спаивают чем-то, чтобы те мирно спали и не лаяли (это я вам, как владелица овчарки говорю, здоровая собака не может весь день мирно спать на руках)".

Девушка видела таких нищих на проспекте Свободы, улице Черновола, площади Рынок и сообщает, что решила вместе с подругой делать рейды по таким местам.

"Сегодня нам сообщили о такой у гостиницы "Львов" на Тверской. Мы у нее собаку забрали, подкормим и найдем хозяев. Просим вас не быть равнодушными и когда вы увидите людей, вызывайте полицию. Если патруль будет более менее адекватный - он отдаст животных в ЛКП "ЛЕВ". Или звоните мне - мы заберем животных, несколько дней откормим и будем искать хозяев. Но прошу вас, не будете равнодушными! Потому что сегодня в заложниках у этих нелюдей животные, а завтра могут быть дети или люди с проблемами психики!"

Автор: Тетяна Костенко