STATUS QUO

авиарейс, Львов, Рига

Між Львовом та Ригою може з’явитися прямий авіарейс

Можливість відкриття прямого авіарейсу між Львовом та Ригою обговорили під час зустрічі 19 квітня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Сторони обговорили співпрацю у сфері туризму та інфраструктури, зокрема відкриття прямого рейсу між Львовом та Ригою. "Сподіваюся, що безвіз України з ЄС сприятиме збільшенню туристичного потоку між країнами ", - зазначив Юріс Пойканс.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні повідомив, що на сьогодні багато великих компаній висловили бажання співпрацювати зі компаніями львівського регіону. А ще запевнив, що Латвія продовжуватиме приймати на реабілітацію воїнів АТО та дітей, що втратили рідних під час бойових дій.


Возможность открытия прямого авиарейса между Львовом и Ригой обсудили во время встречи 19 апреля представители облгосадминистрации и облсовета с Чрезвычайным и Полномочным Послом Латвийской Республики в Украине Юрисом Пойкансом. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации

Стороны обсудили сотрудничество в сфере туризма и инфраструктуры, в частности открытие прямого рейса между Львовом и Ригой.

"Надеюсь, что безвиз Украины с ЕС будет способствовать увеличению туристического потока между странами", - отметил Юрис Пойканс.

Также Чрезвычайный и Полномочный Посол Латвийской Республики в Украине сообщил, что на сегодня многие крупные компании выразили желание сотрудничать с компаниями львовского региона. А еще заверил, что Латвия будет продолжать принимать на реабилитацию воинов АТО и детей, потерявших родных во время боевых действий.

Автор: Тетяна Костенко